یک فعال سیاسی اصولگرا: تسلیم شویم، مردم فعلا اصولگرایان را نمی‌خواهند

دبیرکل جبهه ایستادگی از احزاب اصولگرا با بیان اینکه عده‌ای از نمایندگان شبانه روز در مجلس یقه می‌درند گفت:مردم در انتخابات مجلس تکلیف خود را با آنها مشخص می کند و جواب آنها را می‌دهند

به گزارش امید،ابوالقاسم رئوفیان، با اشاره به رفتاربرخی نمایندگان مجلس در مقابل دولت روحانی گفت: متاسفانه جامعه امروز ما مبتلا به یک نوع فضایی تحمیلی از سوی برخی نمایندگان مجلس شده است که نه به نفع کشور است و نه درراستای تحقق منافع ملی.

این فعال اصولگرا با اشاره به توافق نامه ژنو و یاد کردن از آن به عنوان یک "موفقیت بزرگ" برای تیم دیپلماسی دولت تدبیر و امید می‌گوید: "مجلس به جای تعامل با دولت وافزایش زمینه‌های امید به خصوص با وجود تفافقنامه ژنو در این مدت جایگاهی جز تنش‌زایی نداشته است."

او به تدبیر می‌گوید:"در مقایسه با تیم مذاکره کننده گذشته، تیم مذاکره کننده جدید از ابتدا توفیقات خوبی کسب کرد و موجب اطمینان مردم شد. این دولت با تدبیر توانست موانع را کنار بزند  و نه تنها چیزی از دست نداد بلکه در این مذاکرات با 5+1 تیم دولت یازدهم توانست مسایل دیگری را حل کند."

رئوفیان درباره این موضوع که برخی نمایندگان مجلس این روزها اعلام می‌کنند "فعلا مجبور به سکوت هستیم"،گفت: "برخی نمایندگان بنا را بر مخالفت گذاشته‌اند و به هیچ شکلی  به غیر از آن چه خود می خواهند رضایت نمی دهند، تا بتوانند خواسته‌های خودشان را اجرایی کنند."

دبیرکل جبهه ایستادگی تاکید می‌کند:"تضعیف دولت خدمت نیست و نباید با فرزندان این ملت این گونه برخورد شود. اما مردم در انتخابات مجلس تکلیف خود را با آنها مشخص می کند و جواب آنها را می‌دهند."

رئوفیان با تاکید بر اینکه عده ای چون پایگاه سیاسی خود را از دست داده اند  بنا بر القای ناکارآمدی دارند،ادامه داد: "مردم گرفتار این افراد شده اند. سوال کردن حق مجلس است اما این سوال ها باید به جا باشد. مردم باید درانتخابات آتی توجه ویژه ای به انتخاب بعضی افراد داشته باشند. افرادی که نمی پذیرند باید برابر خواست ملت تسلیم شوند و بپذیرند که مردم  در حال حاضر آن ها را نمی خواهند."

این فعال اصولگرا ادامه می‌دهد: "عده ای از نمایندگان شبانه روز در در مجلس یقه می درند و این واقعیت عذاب آور است،این نوع برخوردها و افرادی که میدان دار شدند که برای بقیه تعیین تکلیف کنند، آب به آسیاب دشمن ریختن است. "

او معتقد است که اصولگرایان باید وحدت داشته باشند و یکپارچگی خود را حفظ کنند اما عده ای قصد دارند بر شیپور اختلاف بدمند.

رئوفیان تاکید می کند:"اصولگرایان را نباید با این‌ نمایندگان معترض یکی دانست چرا که اصولگرای عاقل و معتدل و به مبانی اصولگرایی باور دارد و این گونه رفتار نمی کند. این رفتارها با اصولگرایی تطابق ندارد و یکسان دانستن این افراد با اصولگرایان، ظلم به اصولگرایی است."

 

افزودن نظر جدید