واکنش حجت‌الاسلام مهدی کروبی به نامه آیت‌الله حائری شیرازی:

یک طرفه هر تهمت و دشنامی را به ما نسبت دادند٬ بدون اینکه حق پاسخگویی به ما داده شود

حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در واکنش به نامه آیت‌الله حائری شیرازی، گلایه گونه گفته است: «در این مدت یک طرفه هر تهمت و دشنامی را به ما نسبت دادند٬ بدون اینکه مجال و حق پاسخگویی به ما داده شود».

به گزارش امید به نقل از انصاف نیوز، این مطلب را محمدحسین کروبی، فرزند ارشد آقای کروبی از دیدار خود در روز پدر نقل کرده است.

او در صفحه ی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشته است: «شب گذشته به مناسبت روز پدر٬ برای دیدار با پدر موافقت و خبر دادند که می توانم ایشان را ببینم. در حالی که در این مدت یکسال جسمشان آسیب جدی دیده است اما خدا را شکر٬ پدرم را مانند همیشه با روحیه خوب و قوی دیدم. متاسفانه بعد از عمل سنگین دیسک کمر که باید بنا به توصیه پزشکان درمان ایشان از طریق آب درمانی دنبال می شد فقط برای یکبار به آن عمل شده است».

حسین کروبی با بیان اینکه «از پدرم راجع به نامه آقای حائری شیرازی که خطاب به ایشان و آقای موسوی نوشته شده بود سوال کردم»، به واکنش آقای کروبی اشاره کرده که می‌گوید بعد از ارتحال امام٬ کسانی جمهوریت نظام را پای منافع جناحی و شخصی شان ذبح کردند.

البته کروبی در واکنش به نامه ی آیت الله حائری شیرازی، گلایه گونه گفته است: «در این مدت یک طرفه هر تهمت و دشنامی را به ما نسبت دادند٬ بدون اینکه مجال و حق پاسخگویی به ما داده شود».

دیدگاه‌ها

کروبی کبیر خداحفظت کنه

پاینده باد مهندس موسوی و حجت الاسلام مهدی کروبی،روحانی شجاع و انقلابی

این حصر برای آقایان نعمتی است تا یاد بیاورند که صدای چه کسانی را نشنیدند خداوند صبر عطایشان کند

کسانی (کروبی و موسوی ) جمهوریت نظام را در سال 88 ذبح کردند.

اقای کروبی ؛ شما بزرگترین جفا کننده به جمهوریت نظام بودید. شما در سال 88 تحمل رای مردم را نکرده و بزرگترین مشارکت مردمی را به خاطر عدم تحمل آرا ی اکثریت ، با چالش مواجه کردید. اندکی فکر گنید و به خود بیایید.

خدا حفظ شان كند وسلامتي دهد

پدر شما سرباز مفت و مجانی فتنه گران و آشو ب طلبان بود.

افزودن نظر جدید