کد تدریس ۳۰۰ مدرس دانشگاه علمی کاربردی باطل شد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ‌کد تدریس ۳۰۰ مدرس علمی کاربردی باطل شد. سعید فرح‌بخش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای عالی اداری کشور فعالیت مراکز علمی کاربرید دولتی از مهرماه جاری به اتمام رسید و در حال حاضر مراکز دولتی این دانشگاه فعالیتی ندارند.

به گزراش امیدنامه به نقل از ایسنا، سعید فرح‌بخش اظهار کرد: طبق مصوبه شورای عالی اداری کشور فعالیت مراکز علمی کاربرید دولتی از مهرماه جاری به اتمام رسید و در حال حاضر مراکز دولتی این دانشگاه فعالیتی ندارند.

وی ادامه داد: با اجرای این قانون ۳۲ مرکزی که در سطح استان داشتیم به ۱۹ مرکز تقلیل یافت.

فرح‌بخش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح پالایش مدرسان دانشگاه علمی کاربردی افزود: این طرح در راستای ارزیابی صلاحیت علمی و عمومی مدرسین حق‌التدریس دانشگاه علمی کاربردی اجرا شد و از ۱۲۰۰ مدرس فعال الآن ۹۰۰ مدرس فعال داریم.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته مدرسین این دانشگاه در گذشته بدون طی فرآیندهای جذب و گزینش انتخاب می‌شدند و کد مدرسی دریافت می‌کردند اما با اجرای طرح پالایش، کد تدریس افرادی که صلاحیت لازم را نداشتند باطل شد.

فرح‌بخش گفت: مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی که از نیم‌سال جدید شروع به همکاری با ما کرده‌اند یا در فرآیند جذب دانشگاه مورد پذیرش قرار گرفته‌اند یا افرادی هستند که از قبل با ما همکاری داشتند و مورد بازنگری و ارزیابی مجدد قرار گرفتند.

 

افزودن نظر جدید