پی گیر منبع هزینه های انتخاباتی قالیباف هستیم

محمد مهدی تندگویان گفت: استفاده از ابزارهای غیر واقعی مانند اینکه رهبری در خصوص شهرداری تهران نظر خاصی دارند، اشتباه است و ناشی از عدم آگاهی افراد در چگونگی رسیدن به اهدافشان می‌باشد.

به گزارش امید به نقل از سلام نو، تندگویان اظهار داشت: مقام معظم رهبری در انتخابات ریاست جمهوری هم با صراحت بیان کردند که من هم همچون بقیه تنها یک رای دارم و کسانی که از این موضوع سوء استفاده می‌کنند باید توسط مقامات مربوطه با آنان برخورد جدی شود. متاسفانه این افراد با این روش‌هاشان رهبری را پائین می‌آورند.

این عضو شورای شهر تهران در مورد چگونگی برخورد شورای شهر با هزینه‌های گزافی که شهردار فعلی برای تبلیغات خود انجام می‌دهد گفت: این یک موضوع اسنادی است. چناچه مشاهده کنیم که هزینه‌هایی به صورت نابجا و بصورت شخصی و سیاسی صرف می‌شوند برخورد می‌کنیم و آن را پیگیری خواهیم کرد. این موضوعات اگر هم در شورا مطرح شوند و پاسخ لازم را نگیرند یقینا آن را به مطبوعات خواهیم کشاندن تا مردم مطلع شوند.

وی در مورد ویژگی‌های شهردار آینده تهران گفت: یک سری مشخصه‌های کلی وجود دارند مانند اینکه فرد مورد نظر باید کار‌شناس و متخصص باشد و سابقه مدیریتی، سلامت اخلاقی و سلامت مالی داشته باشد.

فرزند شهید تندگویان افزود: نظامی نبودن گزینه مورد نظر بحث متفاوتی است. شهردار تهران نباید نظامی‌گری کند و این قابل قبول نیست که در بحث‌های مدیریتی به سمت این روحیه برود.

این عضو شورای شهر در پایان گفت: کار‌شناس بودن فرد برای اعضای شورای شهر خیلی موثر است. فرد باید همچنین صلاحیت اخلاقی لازم را داشته باشد و چناچه فردی بخواهد برای رسیدن به هدف خود یک سری از قوانین را زیرپا بگذارد قطعا گزینه مناسبی هم برای شهرداری تهران نخواهد بود.

دیدگاه‌ها

با حساب سرانگشتی هم جور در نمیاد البته اگر واقعا دنبالش هستند بدنه شهرداری در خدمت است مشروط به اینکه وسط راه مسکوت نشه

افزودن نظر جدید