پیام تسلیت عارف در پی درگذشت آیت‌الله ملکوتی و ماموستا مجتهدی

دکتر محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت آیت‌الله ملکوتی و ماموستا مجتهدی امام جمعه اهل سنندج را تسلیت گفت.

به گزارش امید،متن این پیام‌ها به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم ربانی آیت‌الله مسلم ملکوتی که عمر پربرکت خود را صرف کسب علوم اسلامی، تربیت شاگردان متعد  و خدمت به مردم کرد باعث تاسف و تالم خاطر شد.
مصیبت ارتحال آن عالم جلیل القدر و از مبارزین قبل از انقلاب را به عموم علاقمندان، شاگردان و خاندان ایشان بویژه مردم اهل ایمان و معرفت تبریز تسلیت گفته از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان بویژه خانواده معزز ایشان اجر و صبر مسالت می کنم.

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم فرزانه و وارسته  آقای ماموستا حسام‌الدین مجتهدی امام جمعه سنندج و نماینده مجلس خبرگان رهبری، موجبات تأثر و اندوه فراوان شد.
ایشان  از جمله علمای بزرگ و با تقوای اهل سنت بودند  که به موضوع وحدت امت اسلامی اعتقاد قلبی داشتند و منشا همدلی در میان روحانیون ایران اسلامی بودند.
اینجانب درگذشت این عالم بزرگوار را به مردم شریف و روحانیت معزز کردستان  بویژه جامعه اهل تسنن تسلیت عرض نموده از خداوند منان برای آن فقید سعید، مغفرت و رحمت واسعه مسألت دارم.
محمدرضا عارف

دیدار محمدرضا عارف با ماموستا مجتهدی در سفر به کردستان-خرداد 92

افزودن نظر جدید