پیام تسلیت خاتمی به مناسبت رحلت آیت‌الله طاهری

سید محمد خاتمی با صدور پیامی رحلت عالم جلیل القدر و مجاهد، حضرت آیت الله سید جلال الدبن طاهری که عمر شریف خود را در مبارزه با طاغوت و برای اعتلاء کلمه حق و خدمت به مکتب اهل بیت و بیداری و برخورداری مردم صرف نمود را به مردم اصفهان و دوستداران آن بزرگوار تسلیت گفت.

به گزارش امید، متن کامل پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد طاهری
رحلت عالم جلیل القدر و مجاهد، حضرت آیت الله آقای سید جلال الدین طاهری رضوان الله علیه که عمر شریف خود را در مبارزه با طاغوت و برای اعتلاء کلمه حق و خدمت به مکتب اهل بیت علیهم السلام و بیداری و برخورداری مردم صرف کرد خسارتی است سنگین برای حوزه های علمیه و جامعه شریف ایران و عالم تشیع. من این مصیبت بزرگ را به همه مردم شریف ایران، بخصوص اهالی سرفراز و والامنش اصفهان و ارادتمندان حضرت امام و دوستداران آن بزرگوار تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای جناب عالی طول عمر با عزت توأم با توفیق خدمت به اسلام و ایران و ادامه راه آن عزیز مسألت می کنم.
مراتب احترام و تسلیت مرا خدمت سرکار محترم و مکرم والده گرانقدر و همشیرگان ارجمند ابلاغ کنید. برای روان بلند شهید بیت طاهری نیز علو درجات آرزو می کنم.

سید محمد خاتمی
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید