پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی برگزار می‌شود

پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی توسط انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی با همکاری مراکز دانشگاهی، صنعتی و اداری کشور در تاریخ 29 و 30 بهمن ماه سال جاری در سالن بین المللی همایش‌های رازی با حضور مسئولان کشوری و صاحب نظران و نخبگان برگزار می‌شود.

به گزارش امیدنامه، مهم‌ترین ویژگی و تفاوت پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی با سایر کنفرانس‌های حوزه آموزش در کشور، تمرکز بر موضوعات کاربردی و تجربه محور است.

در این کنفرانس ضمن فراهم آوردن فضای یادگیری با ارائه برنامه‌های متنوع مانند: سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، ارائه مقالات برتر پژوهشی، مراسم تقدیر از سازمان‌های برتر شرکت کننده در پنجمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش، مراسم تقدیر از شرکت کننده در دومین دوره جایزه برترین‌های آموزش و توسعه کارکنان و مراسم تقدیر از چهره ماندگار آموزش و برپایی نمایشگاه جانبی ارائه خواهد شد.

معرفی و توصیف کامل نمونه‌های موفق حوزه‌های یادگیری کشور و معرفی ارکان جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه و جایزه برترین‌های آموزش و توسعه کارکنان از جمله مهمترین موضوعات کنفرانس است.

از جمله مهمترین اهداف این کنفرانس ايجاد بستر مناسب براي ارائه آخرين تازه‌ها ويافته هاي علمي، پژوهشي وتجربي، آراء وايده‌هاي مرتبط به محور و موضوعات اصلي کنفرانس و ايجاد زمينه عملياتي كردن آنها اعلام شده است.

افزودن نظر جدید