پست اینستاگرامی عارف بعد از انتخاب به عنوان رئیس کمیسیون آموزش

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برخی افراد سعی در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند، گفت: تلاش می‌کنیم با نظارت جدی در آینده شاهد تضییع حقوق فعالان دانشجویی و اساتید دانشگاه، معلمان و دانش‌آموزان نباشیم.

به گزارش امیدنامه،دکتر محمدرضا عارف که در سال سوم کاری مجلس به عنوان رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخاب شد، در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت :«از حسن اعتماد همکاران عزیزم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سپردن مسئولیت این کمیسیون تشکر و قدردانی می کنم.

امیدوارم بتوانم با همکاری همه اعضای محترم کمیسیون و تعامل با نهادهای مربوطه در پاسخ به مطالبات به حق دانشجویان ،اساتید دانشگاه،معلمان و دانش آموزان عزیز اقدامات شایسته و بایسته را انجام دهم.

معتقدم در مقطع فعلی دانشگاه در جایگاه اصلی خود قرار ندارد و هنوز با اعمال سلیقه برخی افراد که سنخیتی با دانشگاه ندارند،سعی در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند که انتظار بود در دولت تدبیر و امید دیگر شاهد اینگونه اعمال سلیقه ها نباشیم.

سعی خواهیم کرد با نظارت جدی بر عملکرد نهادهای متولی آموزش در کشور،در آینده شاهد تضییع حقوق فعالان دانشجویی،اساتید دانشگاه،معلمان زحمتکش و دانش آموزان عزیز نباشیم.»

افزودن نظر جدید