پخش نشریات منتقد مذاکرات هسته ای بین مردم در جریان تشییع پیکر شهدای غواص +تصاویر

مراسم تشییع پیکر ۲۷۰ شهید تازه تفحص شده با حضور چهره‌های لشکری و کشوری و جمع بسیاری از مردم شهیدپرور تهران در میدان بهارستان و خیابان‌های اطراف آغاز شد.

به گزارش  امید به نقل از انتخاب، مراسم تشییع پیکرهای 270 شهید تازه تفحص شده با حضور جمع بسیاری از مردم شهید پرور تهران در میدان بهارستان و خیابان‌های اطراف آغاز شده است.

حرکت تشییع‌کنندگان از میدان بهارستان آغاز و پس از گذر از خیابان جمهوری،خیابان فردوسی،خیابان امام،خیابان سی‌تیر،خیابان فیاض‌بخش و خیابان وحدت اسلامی وارد خیابان بهشت،کوچه معراج و ستاد مرکزی معراج الشهدای تهران خواهند شد.
این در حالی است که بر روی برخی اتوبوس‌ها و خودروها، عباراتی مانند «تجمع امت حزب‌الله برای اعلام انزجار از حضور زنان در ورزشگاه ها» نقش بسته است.

همچنین برخی شعارهای «لبیک یا حسین»، «هیهات من الذله»، «مرگ بر منافق» و ... سر می‌دهند.

سیل جمعیت از سمت خیابان‌های منتهی به سمت میدان بهارستان در حال پیاده‌روی هستند. مغازه‌های اطراف خیابان جمهوری نیز پرچم‌هایی قرمز رنگ را بر فراز مغازه‌های خود بر افراشته‌اند که از سوی برگزار کنندگان در میان آنها توزیع شده است.
در ادامه این مراسم از پشت تریبون مراسم این جمله امام خمینی(ره) که «کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی‌‏دانیم، ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند!...» قرائت و با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفته شد: «اگر همه ما را به اسارت ببرند هیهات که نامه شرک و نفاق را امضا کنیم».

همچنین سرود «برخیزید ای شهیدان راه خدا» از بلندگوهای تعبیه شده در مراسم پخش شد و مردم نیز با آن همراهی کردند.

در این میان، برخی با پخش بنرهای سیاسی «تحریمیم - میفهمی؟!» و نشریات منتقد مذاکرات هسته ای سعی در به انحراف کشاندن این مراسم مقدس دارند.

آغاز بدرقه باشکوه ۲۷۰ شهید دفاع مقدس / تلاش عده ای برای سیاسی کردن مراسم / پخش بنرهای «تحریمیم - میفهمی؟» و نشریات منتقد مذاکرات هسته ای

آغاز بدرقه باشکوه ۲۷۰ شهید دفاع مقدس / تلاش عده ای برای سیاسی کردن مراسم / پخش بنرهای «تحریمیم - میفهمی؟» و نشریات منتقد مذاکرات هسته ای

 

 

افزودن نظر جدید