پاسخ حزب کروبی به کیهان

حزب اعتماد ملی استان تهران در جوابیه ی کیهان نوشت: "خیالبافی و اتهام واهی و به دور از حقیقت روزنامه کیهان و ارتباط دادن همایش «امتداد اعتماد» با «فردی خارجی» کاملاً گمراه کننده و به دور از واقعیت و در جهت انحراف افکار عمومی است".

به گزارش امید به نقل از گفتگو نیوز، متن این جوابیه در پی می آید:

مدیر مسئول روزنامه محترم کیهان
باسلام، احتراماً در پاسخ به گزارش منتشره در صفحه اول ( تیتر یک ) و صفحه 2 شماره 20897 چهارشنبه مورخ 23/7/93 با عنوان :«به بهانه برگزاری میتینگ سیاسی حزب اعتماد ملی انجام شد . . .» جوابیه و موارد ذیل به منظور تنویر افکار عمومی و دستور انتشار با همان حجم و فونت در صفحات مذکور به اطلاع می رسد :

1-همایش «امتداد اعتماد» به مناسبت عید سعید غدیر و بنا به درخواست «حزب اعتماد ملی استان تهران» و با اخذ مجوز از مراجع قانونی کشور درحوزه وزارت محترم کشور و نیروهای محترم انتظامی و امنیتی برگزار شده است.

2-ادبیات بکار گرفته درگزارش آن روزنامه، بیانگر اتخاذ تعابیر و عبارات ناشایست و به دور از اخلاق رسانه ای است و متأسفانه این شیوه، به یک رویه جاری برای آن روزنامه تبدیل شده است و  شما در گذشته رفتارهای ضداخلاقی بسیاری داشته‌اید و نتیجه این رفتارهایتان را هم در 24 خرداد 92 با کسب 10% آراء مردم مشاهده کرده اید. شما بدانید که این موضوع بداخلاقی های مستمر شما برای پیشکسوتان انقلاب اسلامی و فعالان مذهبی، سیاسی و مدافعان ارزش های متعالی اسلام و وفاداران به اندیشه های امام (ره) مفسر اسلام ناب محمدی (ص) موجب تأسف است.

3-خیالبافی و اتهام واهی و به دور از حقیقت روزنامه کیهان و ارتباط دادن همایش «امتداد اعتماد» با «فردی خارجی» کاملاً گمراه کننده و به دور از واقعیت و در جهت انحراف افکار عمومی است و نتیجه ای جز کاهش مشارکتهای مردمی و وارد کردن خدشه به کشور و تخریب چهره رحمانی اسلام نخواهد داشت و این مطلوب دشمنان این کشور و مردم به ویژه اسرائیل جنایتکار و محافل افراطی وابسته به آنان خواهد بود.

4-همایش «امتداد اعتماد» در روز «عید سعید غدیر خم» که همانا یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است و نمادی برای جمهوریت و اسلامیت نظام و یادآور بیعت بزرگ مسلمانان با پیشوای اول شیعیان حضرت امام علی (ع) است و بزرگداشت آن در این روزگار، برای ما یک فریضه محسوب می شود به منظور ترویج فرهنگ ناب علوی برگزار شده و اینگونه جشن ها و مراسم، مختص یک جریان و گروه خاص نیست که آن روزنامه، خود را مدعی انحصاری اسلام و شیعه می انگارد و هرگونه مراسم و جشنی از سوی سایرین که مخالف با اندیشه او باشند مورد  هجمه رسانه ای قرار می دهد، باور کنید که دیگران هم حق گردهمآیی و شادی دارند.

5-متأسفانه به نظر می رسد آن روزنامه هنوز هم، پیام رأی مردم در 24 خرداد 92 مبنی بر فعال شدن تشکلهای مدنی و سیاسی و ضرورت تأمین حقوق مسلم شهروندی که از مهمترین وعده های آقای دکتر حسن روحانی بوده و «نه بزرگ» که به اقلیت داده اند آنهم پس از گذشت ماهها، درک نکرده است و رأی مردم که به تعبیر مقام معظم رهبری «حق الناس» است از سوی آن روزنامه به اصطلاح مدعی انحصاری دفاع از ارزش ها؟!  مورد پذیرش قرار نگرفته و به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم در رفتارها و عملکرد خودتان بازنگری کنید.

6-ما هرگز مانند بعضی از گروههای هم اندیش شما حاضر نیستیم به منظور پیروزی بر رقیب، با افراطیونی که از امام و انقلاب فرسنگ ها فاصله دارند و پیشتاز مخالفت با دولت اعتدالگرای دکتر حسن روحانی هم هستند هم پیمان شویم.

7-شما نه تنها از همایش"حزب اعتماد ملی استان تهران" احساس ترس می کنید بلکه از تحرک،همدلی، همراهی و وحدت اصلاح‌طلبان نیز وحشت دارید .
      
حزب اعتماد ملی استان تهران

دیدگاه‌ها

زنده باد حزب اعتماد ملی واکنشی در خور از سوی حزبی که موسس اون کروبی شجاع هست

افزودن نظر جدید