وقتی ستاد نماز جمعه تهران نمی‌خواهد پیام 24 خرداد را بشنود،کامران دانشجو سخنران پیش از خطبه‌ها به مناسبت روز دانشجو

در حالیکه انتظار می‌رفت بعد از انتخابات ریاست جمهوری و تغییر دولت، ستاد نماز جمعه تهران حداقل در سخنرانان پیش از خطبه‌ها تغییرانی ایجاد کند اما نه تنها این تغییر انجام نشد بلکه با سپردن این تربیون به چهره‌های افراطی ضد دولت این تلقی را بین افکار عمومی تقویت کرد که ستاد نماز جمعه دارد گمان می‌کند هنوز احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی امید،سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران کسی نیست جز " کامران دانشجو" وزیر سابق علوم در دولت احمدی‌نژاد، گویا وی به مناسبت روز دانشجو برای این مناسبت انتخاب شده و قرار است در این مراسم  به سخنرانی بپردازد.

چندی پیش هم این تریبون در اختیار شریعتی رئیس معزول دانشگاه علامه طباطبایی و سید حمید روحانی از چهره‌های تندرو جناح راست قرار گرفت که در سخنان خود مواضعی علیه برخی شخصیتهای سیاسی از جمله آیت الله هاشمی رفسنجانی گرفت.

در حالی ستاد نماز جمعه تهران بخاطر رو دانشجو از کامران دانشجو برای سخنرانی پیش از خطبه دعوت کرد که قاطبه جامعه دانشگاهی رویکرد مثبتی نسبت به وی ندارند و در زمان تصدی وزارت علوم با کمترین اقبال از سوی دانشجویان مواجه بود.

از سوی دیگر این انتخاب از سوی ستاد نماز جمعه تهران که ریاستش بر عهده "یدالله شیرمردی"، فردی که در گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مشخص شد 10 میلیون تومان کارت هدیه از سعید مرتضوی، دریافت کرد، صورت گرفت که روال طبیعی برای سخنران پیش از خطبه ها در مناسبت‌های خاص عموما باید از مسئولان مرتبط با آن مناسبت باشد ولی انگار ستاد نماز جمعه تهران علاقه شدیدی به دولتمردان پاکدست! قبلی دارد که همیشه ایام از آنها برای سخنرانی در نماز جمعه تهران دعوت می کند.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

مشخصه می خواد چی بگه، این آدم رو عمدا سخنران کردند جهت توهین به دولت روحانی

واقعا چطور بايد به شعور و انتخاب يك ملت توهين كرد، وقتى آقاى جنتى در نماز جمعه آن تهمتهاى ثابت نشده در دادگاه را ثابت شده مي دانند و بر اساس آن به جاى قاضى حكم صادر ميكنند آقاى دانشجو هم با آن سوابق درخشانشان بايد بيايند و توهين را به قشر دانشجو و تحصيل كرده تمام كنند ، چه انتظارى مي توان داشت!!!!؟؟؟؟ 

متاسفانه تماز مفدس جمعه تبدیل شده به میتینگ سیاسی حزب تمامیت خواه!!!!!!!!!!! الان می فهمم که حضور در این نماز در زمان غیبت چرا واجب نیست!!!!!!!!! کاش با آبروی اسلام اینجوری بازی نمی کردند!

مگه پیام 2 خرداد روگرفتن تا پیام 24 خرداد رو بگیرن؟

دریغا که نان پخته خامان خورند/کار تمام ناتمامان دارند----آنان که تا دیروز به کنیزی نمی ارزیدند/امروز کنیزان وغلامان دارند.من متاسفم برای این مملکت کسی مانن کامران دانشجو روحیه علم وپژوهش را در دانشگاهها نابود کرد دوباره کرکری بخواند برای همین هست که فقط حدود2%قدرت در دست دکتر روحانی هست

افزودن نظر جدید