وزیر آموزش و پرورش:کلمه‌ای با "عارف" برای مدیریت صندوق ذخیره فرهنگیان صحبت نکرده‌ام/این اتهامات به من و عارف نمی چسبد

وزیر آموزش و پرورش با تکذیب ادعای برخی محافل درخصوص نقش محمدرضا عارف در تعییرات هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان ،گفت:این اتهامات به من و عارف نمی چسبد

به گزارش امیدنامه ،بطحائی در نشست خبری درباره نقش محمدرضا عارف در تعییرات هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان  گفت: به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی معاملات سیاسی وجود نداشته و فرد عاقل، آخرت خود را برای دنیای دیگری خرج نمی‌کند و حقوق معلمان چیزی نیست که برای امتیاز دادن به شخص خاص آن را به معامله بگذارم. حتی یک کلمه با آقای عارف درباره فرد خاصی و حتی صندوق ذخیره صحبتی نکردیم.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: ضمن تقدیر از اعضای هیئت مدیره فعلی، تلاش های قابل تقدیری در صندوق صورت گرفته اما در صندوق هم همانند سایر سطوح به سمت جوانگرایی می‌رویم. جزئیات تغییرات قطعی نشده ولی تغییر هیئت مدیره در مرحله مقدماتی است و هنوز به نقطه روشنی نرسیده است و چون درگیر آغاز سال تحصیلی بودیم بعد از راه افتادن مدارس دوباره دنبال خواهد شد. مطرح شدن چنین اخباری را به شدت تکذیب می‌کنم و چنین اتهامی نه به بنده و نه آقای عارف نمی‌چسبد. فقط از سوی مراجع مختلف کاندیدهای هیات مدیره معرفی و پرونده آنها در دست بررسی است.

افزودن نظر جدید