وزارت اطلاعات موجبات تضییع حقوق افراد را فراهم نکند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات در سفر یک روزه خود به شهر مقدس قم با آیت‌الله موسوی اردبیلی دیدار و گفت‌وگو و گزارشی در مورد اقدامات در دست اقدام و برنامه‎های آینده این وزارتخانه ارائه کرد.

به گزارش امید به نقل از ایسنا، آیت‌الله موسوی اردبیلی با مهم توصیف کردن جایگاه وزارت اطلاعات خطاب به علوی گفت: وزارتخانه تحت امر شما وزارتخانه‌ای مهم است که اکثر نیروهای آن نیروهای خوب و متعهدی هستند که از مزیت‎های این دستگاه است.

وی افزود: به همین اندازه که وزارتخانه اطلاعات مهم و قابل توجه است، مسوولیت شما سنگین و کار شما حساس است و شما باید با کمال دقت این مسوولیت را انجام دهید؛ به این معنا که در کنار انجام مسوولیت، مراقب باشید موجبات تضییع حق افراد فراهم نشود.

وی با بیان این‌که «ممکن است با یک گزارش چند کلمه‎ای شما که دقت کافی در آن نشده فرد یا افرادی تا سال‎ها دچار خسران و زیان شوند»، گفت: سعی شما بر این باشد کاری کنید مردم شما را خادم و دلسوز خود بدانند.

این مرجع تقلید اظهار کرد: افرادی که به عنوان مسوول و همکار انتخاب می‎کنید افراد صالح و فهیمی باشند که در خدمت مردم باشند و به فکر سوء‌استفاده از قدرت و جایگاه خود نباشند. البته وزارت اطلاعات وقتی می‎تواند به وظیفه خود به نحو احسن عمل کند که مستقل تصمیم بگیرد و در کارهای مربوطه به نحوی باشد که از موازی کاری دیگر دستگاه‎ها مصون بماند.

افزودن نظر جدید