وبسایت مردمانه آغاز به کار کرد

وبسایت خبری «مردمانه» با رویکرد نقد اصحاب قدرت آغاز به کار کرد.

به گزارش امیدنامه،در بیانیه اعلام حضور این وبسایت خبری آمده است:

«ما آمده ایم . مردمانه آمده ایم . برای مردم آمده ایم . به خودمان قول داده ایم سنگ کاخ دیگران را به دوش نکشیم . به شما هم قول می دهیم آمده ایم کافه را به هم بریزیم . بله کافه را به هم می ریزیم . کافه همین رسانه های بی هدف و همین سیاستمداران پرادعای چپ و راست . حرف هم برای گفتن داریم ، خیلی زیاد . حرف های همین مردم . همین مردمی که استاد دانشگاه هستند و سواد دارند و تریبون هم ندارند. همین مردمی که دانشجوی دکتری و ارشد هستند و جایی برای حرف زدن ندارند . همین مردمی که خیلی از برخی مدیران دولتی و غیر دولتی ما با سواد ترند و با کلی ایده و خلاقیت مانده اند پشت درهای بسته این چرخه لعنتی قدرت که اصلا نمی چرخد برای مردم عادی . همین مردمی که خیلی از آنها از خیلی اعضای شوراهای شهر ما با سواد تر و با برنامه ترند . خیلی از آنها از شهرداران پر ادعای ما شهردار ترند .خیلی از آنها از مدیران اقتصادی ما مدیرترند . خیلی از آنها از خیلی از آدم های پر ادعا ، داناترند .

و البته می توانیم . هیچ کس دل شما مردم را خالی نکند که نمی توانید و نمی توانند . بدون هیچ تردیدی ما می توانیم . البته حتما سرو صداهایی خواهد شد و حرف هایی خواهند زد و ادعاهایی خواهند کرد ، اما به حول و قوه الهی ، به پشتوانه دعای خیر مردم ایران ، به برکت قدرت و امنیتی که از خون شهدا گرفته ایم ، زیر سایه نظام جمهوری اسلامی می توانیم . 

پس ای ملت ایران ، ای مردم ایران ، ای زنان و مردان با سواد در هر گوشه ایران از امروز ، شما تیتر ما هستید ، شما چهره های ما هستید ، شما رئیس و وزیر و معاون و مدیر و سخنگوی ما هستید . از همین امروز شروع کنید به ارسال طرح و برنامه و دیدگاه های خود . ما آمده ایم تا رسانه شما باشیم . منتظریم . یا علی»

وبسایت مردمانه در آدرس http://mardomane.com قابل مشاهده است.

افزودن نظر جدید