واکنش مولاوردی به نگرانی‌ها درمورد کابینه:ناامید نیستیم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت:آقای رئیس جمهور چند بار اعلام کرد اداره جامعه براساس خواسته اکثریتی خواهد بود که رأی دادند و به برنامه های ایشان مهر تأیید زدند.

به گزارش امیدنامه به نقل از خبرآنلاین، شهیندخت مولاوردی  در پاسخ به این سئوال که اصلاح طلبان از نوع چینش کابینه دولت دوازدهم اظهار نگرانی می کنند اگر انتظارات آنها برآورده نشود چه واکنشی نشان خواهند داد آیا همراهی خواهند کرد یا درگیر چالش و اصطکاک با دولت آینده خواهند شد ؟ گفت: این طور نیست که نگاه آنها کلا نادیده گرفته شود. تا آنجا که مطلع هستم تعاملات و رایزنی ها ادامه دارد، یعنی انشاءالله تا لحظه آخر هم ادامه خواهد داشت بنابراین ناامید نیستیم.

وی در پاسخ به این سئوال آیا سکوت اصولگرایان درباره چینش کابینه دولت آینده به آن خاطر است که حضور پررنگتری در دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم دارند و از این بابت خیال شان راحت است؟ اظهار کرد: بعید می دانم این باشد، طیفی که در انتخابات ریاست جمهوری رأی نیاورد باید منتظر باشد ببیند رئیس جمهور در چارچوب خواسته های اکثریت چه کسانی را انتخاب می کند. هرچند که نظر و رأی آن اقلیت هم محترم است، آقای رئیس جمهور چند بار اعلام کرد اداره جامعه براساس خواسته اکثریتی خواهد بود که رأی دادند و به برنامه های ایشان مهر تأیید زدند.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به این سئوال که گفته می شود جایگاه دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی قرار است به معاونت حقوق شهروندی ارتقا پیدا کند، آیا این اتفاق تأثیری در نتیجه و خروجی کار دارد؟ یادآور شد: تبدیل جایگاه دستیار ویژه در امور حقوق شهروندی به معاونت رئیس جمهور و عضویتش در کابینه به عنوان عضو هیأت دولت می تواند تحقق مشی را تسهیل کند و سرعت ببخشد.

افزودن نظر جدید