واکنش بهزادیان به تخریب تحول خواهان اتاق تهران

محمدرضا بهزادیان چهره پر آوازه تحول در اتاق های بازرگانی که در هشتمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی پس از چند سال محرومیت پا به عرصه رقابت انتخاباتی گذاشته است، اعتقاد دارد که تخریب را با تخریب نباید پاسخ داد.

به گزارش امید به نقل از ایلنا،بهزادیان تصریح کرد که حاشیه سازی، انتشار اخبار دروغ، تصویرهای هدف دار، تهمت و توهین که برخی مطبوعات و رسانه های اینترنتی علیه خواستاران تحول آغاز کرده اند، جریان ناشناخته و تازه ای نیست و از همان آغاز جنبش تحول در اتاق های بازرگانی شاهد آن بوده ایم.

رییس اسبق اتاق بازرگانی تهران افزود: برخی از این جملات و نشر اکاذیب اتفاقا چون برای تخریب توسط کسانی طراحی شده که جایگاه و اعتبار خود را در جامعه از دست داده اند، به سود تحول خواهان است و در افکار عمومی پایگاه فکری ما را تقویت می کند. از این بابت لازم است که از تخریب کنندگان و دروغ پردازان تشکر کنیم!!

بهزادیان تاکید کرد: ما به منشور تحول که بر اساس بالاترین موازین اخلاقی تدوین شده پایبند هستیم و زشتی کار تخریب کنندگان را با تخریب پاسخ نمی دهیم و قضاوت را به مردم می سپاریم که آگاه تر از همه هستند و با وجدان بیدار خود سره از ناسره تشخیص می دهند.

این فعال بخش خصوصی تصریح کرد: ما به آزادی مطبوعات اعتقاد داریم و بدیهی است مایل نیستیم واکنش ما به خبرهای کذب و شایعات منتشر شده در برخی رسانه ها تصور محدود کردن آزادی عمل آنان را به وجود آورد. با این حال روشن است که برای پاسداری از حقیقت، چنانچه دروغ پردازی ها و توهین ها به صورت برنامه ریزی شده ادامه یابد و موجب تشویش افکار عمومی شود، چاره ای جز اقدام حقوقی و قضایی نخواهیم داشت.
 

افزودن نظر جدید