واکنش اصلاح‌طلبان بروجرد به عملکرد نماینده خود در مجلس

شورای اصلاح طلبان بروجرد با صدور بیانیه ای از هتاکی صورت گرفته توسط نماینده شهر خود نسبت به وزیر امور خارجه به شدت انتقاد کرد.

به گزارش امید،متن این بیانیه به شرح زیر است:

انالله وانا الیه راجعون من یخرج من البیته مهاجرا الی الله ورسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله

هر ساله حدفاصل اعیاد قربان و غدیر روزهای شادکامی شیعیان بالاخص ایرانیان میباشد شادکامی به یمن خدایی شدن در عید قر بان و حفظ و حراست از آن با ورود به حصن حصین ولایت اهل بیت (ع) در عید غدیر لیکن بین العیدین امسال با وقوع حادثه غم بار و جانکاه عروج عرفانی حجاج خانه خدا در حرم امن الهی و در روز عید قربان و اعلام رسمی جان باختن همه مفقودان حادثه در شب عید غدیر تلخ ترین روزهای مسلمانان جهان خاصه شیفتگان مکتب اهل البیت (ع) را رقم زد.

قامت استوار مهاجران الی لله در قربانگاه مبارزه با شیاطین ظاهر وباطن به خون نشست و چشمان منتظری که از شوق دیدار رویشان از بارقه امید میدرخشید غرق حرمان و اشک وماتم شد. بی شک علت العلل فاجعه منا چیزی نیست جز بی کفایتی آل سعود در اداره حرمین شریفین، لذا در این مجال با ابراز همدردی وعرض تسلیت به عموم هموطنان داغدار این مصیبت عظمی بالاخص خانواده های عزیز و داغدار حاجیان شهید بروجردی مراتب قدردانی خود را از مواضع مقتدرانه وهشدارهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب به حکام آل سعود ابراز داشته واز دولت تدبیر و امید میخواهیم با بکار گیری همه توان دستگاههای دیپلماسی و امنیتی خود ابعاد شوم این فاجعه تلخ را روشن و در جهت احقاق حقوق شهدای مظلوم منا از هیچ کوششی فرو گذار ننماید.

اما آنچه حادثه منا را بیش از پیش به کام مردم فرهیخته بروجرد تلخ نمود سؤاستفاده نماینده منسوب به جبهه پایداری این شهرستان از فضای مبهم وغبار آلود این روزها میباشد وی با دست آویز قرار دادن بی کفایتی حکام آل سعود در عدم بازگشت ابدان جان باختگان حادثه منا و مرتبط نمودن نامعقول آن با حرکت دیپلماتیک وزیر محترم خارجه در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل متحد از تریبون مقدس مجلس شورای اسلامی که به فرموده حضرت امام (ره) عصاره فضایل ملت است فضیلت‌های اخلاقی را زیر پا نهاده وبا هتاکی و ادبیاتی سخیف به وزیر محترم و سخت کوش خارجه که همواره مورد تاییدات مقام معظم رهبری است ناجوانمردانه تاخت.

بی شک نظارت و اعتراض به رخدادهای گوناگون کشوراز حقوق اساسی نمایندگان از جمله نماینده مذکور است  وقانون گذار مکانیسم های مختلفی را برای احقاق این حق تعریف نموده و براین اساس قریب به اتفاق نمایندگان مجلس با بکارگیری اهرمهای موجود در پی استفاده از پتانسیل دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه بیش از پیش حوزه انتخابیه خود است.

نماینده دلواپس بروجرد قریب چهار سال فرصت و پتانسیل نمایندگی شهرستان بروجرد را صرف اعتراضات سیاسی و حزبی به دولت تدبیر و امید نموده و این شورا جهت احترام به حقوق نمایندگان سکوت نمود اما از آنجا که فحاشی در قاموس مجلسی که برخاسته از الله اکبرها ،خون شهیدان و عصاره فضایل ملت متمدن ایران است جایی نداشته وازسوی دیگردرتقابل آشکاربافرموده رهبری عزیزمبنی برهمدلی وهمزبانی می باشد، دیگر سکوت جایز نیست. ماضمن محکوم کردن این رفتار ناشایست از سوی کسی که باید فرهنگ وادب شهر فرزانگان را نمایندگی نماید از آنجا که این اقدام را موجب سؤاستفاده بیش از پیش جریان فریب و نیرنگ در بروجرد می دانیم در واپسین روزهای دوران نمایندگی وی را متذکر به وظایف خطیرخود در راستای جلوگیری از انحطاط بیش از پیش بروجردعزیز مینماییم. در پایان ضمن ابراز همدردی مجدد با بازماندگان شهیدان والا مقام منا از د رگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و غفران واسعه را مسیلت مینماییم. ایام عزت مستدام شورای هماهنگی اصلاح طلبان بروجرد

افزودن نظر جدید