بهزاد نبوی در گفت‌وگو با امید مطالب سایت مثلث را تکذیب کرد:

هیچگاه در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شرکت نکردم/مطالب منتشر شده نسبت به دکتر عارف کذب محض است

بهزاد نبوی از چهره‌های شاخص جریان اصلاح طلب مطالب منتشر شده از قول وی در سایت اصولگرای مثلث را به شدت تکذیب کرد.

بهزاد نبوی در گفت وگو با پایگاه خبری-تحلیلی امید،در واکنش به مطالب منتشر شده از قول وی در سایت خبری مثلث گفت:هیچگاه در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شرکت نکردم و مطالبی که از قول من نسبت به دکتر عارف مطرح شده است کذب محض است.

او با تجلیل از رفتار و منش سیاسی و اخلاقی دکتر عارف تاکید کرد: حتی در ذهن من هم مطالبی که در ارتباط با دکتر عارف در این خبر مطرح شده است نمی گذرد چه برسد که آن را بر زبان بیاورم.

نبوی در پایان تاکید کرد: دیدگاه من در ارتباط با مسائل کشور روشن و شفاف است و اینگونه خبررسانی کذب محض است.

گفتتنی است سایت اصولگرای مثلث در خبری مدعی شد:«بهزاد نبوي در جلسه شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات گفته است كه محمدرضا عارف پتانسيل تبديل شدن به مهدي كروبي را دارد و ممكن است كه راه خود را مانند آنچه كروبي در انتخابات 84 انجام داد از اصلاح طلبان جدا كند. بهزاد نبوي به اصلاح طلبان توصيه كرده است كه كاري نكنيد عارف روي دستمان بماند.

او در اين جلسه گفته برخي اصلاح‌طلبان كارگزاراني به او القا كردند كه او داراي پايگاه راي مناسبي است و به همين منظور او را تشويق به حضور در انتخابات كردند.
بهزاد نبوي ادامه داده است كه: ما در نهايت بايد عارف را جذب كنيم. اما بايد طبق قاعده‌اي او را به شوراي اصلاحات وارد كنيم. »

دیدگاه‌ها

درود بر همهي انسانهاي آزاده و روشنفكر

افزودن نظر جدید