نوه امام :خواهان بازگشت خاتمی به صحنه سیاسی کشور هستیم

نوه امام خمینی می‌گوید: ما خواهان بازگشت سید محمد خاتمی به صحنه سیاسی کشور هستیم.

به گزارش امیدنامه،نعیمه اشراقی در آخرین روز از تبلیغات انتخاباتی با حضور در گردهمایی حامیان دکتر روحانی در سالن حجاب با اشاره به اینکه به اینجا آمده ام تا حمایت بیت امام خمینی(ره) را از دکتر حسن روحانی اعلام کنم گفت: ما امروز از چهار سال قبل از دکتر روحانی مطمئن‌تر هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در این چهار سال به مسیری که دکتر روحانی انتخاب کرده است رای میدهیم افزود: انتخاب درست مسیر و به تفکر و بینش رای میدهیم.

به گفته وی دکتر روحانی مشکلات کشور را متوجه شد و فضای باز دیپلماسی را را فراهم کرد، رئیس جمهور رهبر دینی، مذهبی و عقیدتی نیست، مهمترین وظیفه رئیس جمهور حفظ منافع ملت است.

اشراقی با بیان اینکه به رئیس جمهوری رای میدهیم که تکلیف را میداند و به وظایف خود عمل میکند گفت: حسن روحانی میداند که باید برای کشور امنیت و برای مردم رفاه ایجاد کند، روحانی میداند ما مردم به دنبال آزادی هستیم، رئیس جمهور باید آزادی را برای ما به ارمغان بیاورد.

اشراقی در ادامه به ممنوع التصویری سید محمد خاتمی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ما خواهان قانونی برخورد کردن با موضوع حصر و بازگشت سید محمد خاتمی به صحنه سیاسی کشور و حضور در مراجع تصمیم گیری هستیم، چرا باید خاتمی را خانه نشین کنند؟ ما به دنبال قانون هستیم، ما ملت قانون مداری بوده و هرچه قانون بگوید ما مطیع خواهیم بود.

افزودن نظر جدید