ناکامی صدا و سیما در حاشیه سازی برای یک دیدار

در حالی که برخی رسانه های خاص از جمله خبرگزاری فارس تلاش کردند دیدار نایب رئیس مجلس آلمان با رئیس بنیاد امید ایرانیان را بدون انتشار اظهارات دکتر عارف در این دیدار به حاشیه ببرند صدا و سیما نیز در ادامه این سیاست رسانه ای ناکام ماند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی امید، برنامه "متن-حاشیه" صدا و سیما دوشنبه شب به ملاقات خانم رویت ،نایب رئیس مجلس آلمان با برخی از مقامات و شخصیت های سیاسی کشورمان پرداخت. در این برنامه که جواد هروی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان مهمان تلفنی بود در برابر سوالات غیر منطقی و جهت دار مجری واکنش تندی نشان داد.
هروی در واکنش به این سوال که چرا خانم رویت با دکتر محمد رضا عارف دیدار کرد ، گفت: خانم رویت با شخصیت های زیادی ملاقات کرد، چرا شما تنها به این ملاقات اشاره می کنید؟
وی در واکنش به نحوه طرح سوال مجری برنامه، گفت: اینگونه سوال کردن به مثابه بازجویی است و این روش درستی نیست.
مجری برنامه با قطع سخنان هروی، گفت: حاشیه های این دیدار به خاطر روایت رسانه ها از این دیدار است، که رئیس گروه دوستی پارلمان ایران و آلمان در پاسخ به این اظهارات گفت: خودتان می گویید رسانه ها حاشیه سازی کردند پس نباید به این حاشیه ها پرداخت.
این نماینده مجلس با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی متولی دیدار مقامات کشورهای خارجی با شخصیت ها سیاسی کشورمان است، گفت: نیاز نیست که برخی مقامات کشورمان در برابر اظهارات مقامات کشورهای دیگر واکنش احساسی و شتاب زده نشان دهند.
گفتنی است پس از جریان سازی خبرگزاری فارس که تغذیه فکری آن توسط  یکی از نهادهای نظامی صورت می گیرد، برخی نمایندگان مجلس نیز بدون اطلاع از اظهارات نایب رئیس مجلس آلمان و دکتر عارف، واکنش شتاب زده، غیر منطقی و احساسی نشان دادند.

 

دیدگاه‌ها

نه اینکه المان یکی از کشورهای دوست و حامی حقوق ایران در 5+1 است در جریان فتنه هم کاملا از حاکمیت ملی دفاع میکرد بی طرف بود اینگونه حساسیت به این دیدارها سوظن بیمورد است نه غلام؟

گناه مردم چیست که باید فقط یک رسانه انحصاری در کشور به این بزرگی باشد و فقط در دست یک جناح و طرز فکر باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مردم تا کی باید این رسانه غیر مردمی و ملی و انحصاری را تحمل کنند ؟؟؟؟؟؟؟چرا اقای روحانی به عنوان تنها نماینده واقعی مردم و فرد دوم در کشور به این بی عدالتی بعد 36 سال اعتراض نمکند و پیشنهاد شبکه برای دولت نمی دهند ؟؟؟ از چه می ترسد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چگونه است که در صدا وسیما باید همیشه یک صدا ویا یک فکر حاکم باشد واین در شرایطی است که که اگر نظری سنجی شود این تفکر قالب بر صدا وسیما هشت درصد اراء را هم به خود اختصاص نمیدهد جالب است که اکثر مجریان برنامه های سیاسی صدا وسیما نه تنها مجری هستند بلکه به عنوان بازپرس وباز جو وقاضی عمل میکنند اقایان این اندک اعتبار صدا وسیمارا هم خرج اهداف سیاسی خود نکیند دست از وارونه جلوه دادن مسائل جاری در مملکت بردارید وبا مردم صادق باشید

افزودن نظر جدید