نامه پویش امید خراسان به دکتر روحانی

پویش امید استان خراسان رضوی در نامه‌ای به دکتر حسن روحانی ضمن تبریک پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری از رئیس جمهور منتخب خواستند نگذارد جریان نفاق بین جریان اعتدال و اصلاح طلب تفرقه بی‌اندازد.

جناب حجت السلام والمسلمین دکتر روحانی
سلام
اِنَّ اَللّـهَ لَایُـغَیّـِروا مَابِقَـومٍ حَتّی یُغَیّـِروا مَا بِاَنفُـسِهِم
سالهای پر رنج وماههای دشوار گذشت و نام دویار امام خمینی(ره)،دو مرد میانه رو ودوانقلابی دلسوز بر فهرست کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم نقش بست.
هر دو از عقلانیت،میانه روی و امید می گفتند ودر راه روشن اصلاح واعتدال قدم بر می داشتند .دکترحسن روحانی و دکتر محمد رضا عارف.
مشی و رفتار شما دو بزرگوار گرمای امید را به دل ما هدیه کرد و درآن ساعات پر از دلهره،آن یار فداکار،اخلاق و عقلانیت را فدای هیچ چیز نکرد وجاودان شد و از دیگر سو بزرگانمان،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی وجناب حجت السلام والمسلمین خاتمی،اعتدال وعقلانیت شما را به ما یاد آور شدند و حمایت خودرا از شما ابراز داشتند،این حمایت وآن فداکاری در کنار کارنامه شفاف شما میلیون ها ایرانی اصلاح طلب و میانه رو را بر آن داشت تا نام شما را بر برگه رای خود بنویسند.که این خود باعث تحقق حماسه سیاسی مد نظر رهبر جمهوری اسلامی ایران شد.
حال ساعت اتحاد است وقت برای ساختن ایران مان تنگ است و نباید گوش به ندای نفاق بسپریم، اجازه ندهیم اصلاح طلبان را در مقابل اصلاح طلبان قرار دهند،آنان که به اصلاح و اعتدال که نمادش شما هستید رای دادند و یقین دارند که آینده روشن در انتظار ایران اسلامی است.
این تبریک به خاطر آن است که گفتمان اصلاح و اعتدال را نمایندگی و اعتماد مردم را که بزرگترین سرمایه اجتماعی است به خود جلب کردید.
حال پس از  دیدارآقای دکترعارف با جنابعالی و ابراز نقطه نظرات ایشان درباره دولت یازدهم واعلام آمادگی وی برای همکاری درهر زمینه‌ای که رئیس جمهور منتخب تشخیص دهد، ما جوانان اصلاح طلب خراسانی نیزاین فرصت را مغتنم شمرده و با عشق به جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد قلبی به اصلاح طلبی میانه و با احترام و علاقه به تمام دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،ازشما که منتخب و معتمد ما و مردم هستید درخواست داریم که اجازه ندهید دشمنان قسم خورده و ورشکستگان سیاسی بین شما و یاران فداکارتان تفرقه بیندازند.
شما ریس جمهور ما هستید ، مدبرید و می دانید چه کنید.
خداوند حافظ شما وتمام خدمتگذاران صادق باشد.

افزودن نظر جدید