ناطق پیشنهاد ریاست پیروان را رد کرد

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی نمایندگان ادوار از پیشنهاد اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان به ناطق نوری برای ریاست بر جبهه پیروان خبر داد و گفت که وی این پیشنهاد را نپذیرفته است.

به گزارش امید به نقل از تسنیم، همت بیگ‌مرادی عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس، با بیان اینکه اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری به ناطق پیشنهاد ریاست این جبهه را داده‌اند، گفت: پس از درگذشت مرحوم عسگراولادی اعضای شورای مرکزی جبهه پیروان و بعضی از شخصیت‌های سیاسی که نمی‌توان نام آن‌ها را اعلام کرد، به ناطق نوری رسماً پیشنهاد ریاست جبهه پیروان را دادند اما وی این دعوت را رد کرد.

وی گفت: ناطق نوری به دلیل حضور در دفتر مقام معظم رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شورای مرکزی جبهه پیروان را نپذیرفت اما به نظرم اگر این دعوت همچنان ادامه یابد، ناطق به خاطر انسجام تشکل‌های اصولگرا ریاست جبهه پیروان را خواهد پذیرفت.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس گفت: امیدوارم وی پیشنهاد شورای مرکزی جبهه پیروان را بپذیرد چرا که ناطق نوری نشان داده به دنبال وحدت و همدلی نیروهای انقلاب است.

بیگ مرادی در ادامه با بیان اینکه جمعیت انسجام اسلامی نیز درخواست مجوز خود را به کمیسیون ماده ده احزاب ارسال کرده است، گفت: تا آن‌جایی که در جریانم مجوز این تشکل سیاسی اصولگرا به زودی صادر خواهد شد.

وی افزود: جمعیت انسجام اسلامی تشکلی اصولگراست و فعلا زیر مجموعه جبهه حامیان ولایت به دبیر کلی مشکینی است اما پس از صدور مجوز به صورت مستقل فعالیت خواهد کرد.

افزودن نظر جدید