ناطق نوری: در انتخابات با هیچ جریان سیاسی همکاری ندارم

دفتر رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری ضمن تاکید بر حضور همه گروه ها در انتخابات با هیچ جریان سیاسی همکاری ندارد.

به گزارش امیدنامه، در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر حضور و حمایت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری از جریان و گروه خاص سیاسی در انتخابات، بیانیه ای از سوی دفتر وی صادر شد.

در بیانیه دفتر رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری آمده است: در پی انتشار برخی اخبار در خصوص حضور و حمایت حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری - رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری - از جریان خاص سیاسی، دفتر ایشان ضمن تکذیب این گونه اخبار تاکید می کند که ایشان همچون دوره های مختلف تمامی تلاش خود را برمشارکت حداکثری ملت شریف ایران و همچنین حضور و رقابت گروه های مختلف و متنوع سیاسی که به اصل نظام و ولایت فقیه اعتقاد دارند معطوف داشته و دارد از هیچ گروه سیاسی خاص حمایت نکرده و همکاری ندارند.

این دفتر در بیانه خود افزوده است،: در همین خصوص یادآوری می نماید حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری امیدوارند با حضور حداکثری ملت شریف ایران بار دیگر شاهد نمایش اقتدار و عظمت نظام در عرصه های داخلی و بین المللی در شرایط امروز که دشمنان نقشه های شوم خود را در منطقه دنبال می کنند باشیم.

افزودن نظر جدید