مقدم:نمایندگان پنبه را از گوش خود در بیاورند و دست از لج بازی با مردم بردارد

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: اینکه مجلس نهم جلوی دولت در بیاید و در کار دولت سنگ اندازی کند چیز جدیدی نیست. استیضاح حق نمایندگان است اما باید به حال نمایندگان مجلس تاسف خورد که از استیضاح وزیر علوم غرض ورزی شخصی و جناحی داشتند و متاسفانه هنوز صدای مردم در انتخابات 92 را نشنیده اند و در مقابل خواست مردم و فرهیختگان جامعه قرار گرفتند.

به گزارش امید به نقل از روزنو ،حجت الاسلام والمسلمین محمد مقدم  گفت: وقتی دفاعیات عقلانی منطقی و مستدل فرجی دانا را شنیدیم و در مقابل رای عدم اعتماد مجلس را مشاهده کردم برایم روشن شد که مجلس با عقلانیت و با هدف اجرای قانون یا صیانت از حق ،فرجی دانا را استیضاح نکرده و این استیضاح فقط جنبه سیاسی داشت و دود این کار نمایندگان به چشم دانشگاهیان و جامعه علمی کشور می رود.

وی افزود: امیدوارم اخباری که از استیضاح سایر وزرای دولت به گوش می رسد درست نباشد و نمایندگان در مدتی که از دوره نمایندگی آنان باقی مانده جلوی خواست ملت در نیایند که اگر چنین اتفاقی بیافتند باعث خودکشی سیاسی نمایندگان است و جایگاه مجلس نهم را مخدوش می کند.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ادامه داد: مجلس بر آمده از رای مردم است و هدفش حفظ حقوق مردم است امیدواریم نمایندگان مجلس پنبه را از گوش خود در بیاورند تا صدای مردم را بشنود و دست از لج بازی با مردم بردارند و جلوی خواست ملت قرار نگیرد چرا که این اقدامات آنها قطعا در آینده سیاسی شان تاثیرگذار خواهد بود.
مقدم در پایان گفتگو با روزنو خاطر نشان کرد: با عوض کردن وزیر خط مشی دولت تغییر نمی کند همانگونه که شاهد بودیم رییس جمهور آقای نجفی را بعنوان سرپرست وزارت علوم معرفی کرد و ایشان خواست که راه فرجی دانا که همان قانون گرایی و انظباط است را دنبال کند. دولت به مردمی که به او رای داده اند بی توجه نیست و به قول های انتخاباتی خود پایبند است  و این کارشکنی ها مانع پیشبرد اهداف دولت نمی شود.

افزودن نظر جدید