مسئول بنیاد امید ایرانیان در خراسان‌رضوی: عده‌ای سخنان خاتمی را برنمی‌تابند

مسئول بنیاد امید ایرانیان در خراسان‌رضوی گفت: نمایندگان مجلس در بیان مطالب آزاد هستند اما نباید مطلبی در مجلس بیان شود که باعث تنزل جایگاه مجلس شود.

به گزارش امید به نقل از ایسنا،حسین امینی اظهارکرد: حجت‌الاسلام خاتمی از شخصیت‌های محبوب کشور است که همیشه از انقلاب و جمهوری اسلامی دفاع کرده است. سخنانی که علیه وی زده می‌شود باعث خدشه‌دار شدن شخصیت ایشان نمی‌شود.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: خاتمی همیشه از منافع ملی جمهوری اسلامی دفاع کرده و با پشتوانه آرای بالایی که در دو دوره داشته، در مجامع داخلی و خارجی مدافع جمهوری اسلامی بود. در مجامع خارجی با گفت‌وگوی تمدن‌ها به جای جنگ تمدن‌ها باعث افتخار برای نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

وی در ادامه افزود: آقای خاتمی داخل هم همیشه به حفظ حرمت همه مردم و جناح‌ها تاکید کرده، قاعدتا باید نمایندگان مردم در مجلس هم از صحبت‌های وی استقبال کنند نه اینکه برای محدودکردن او نامه و تذکر امضا کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان‌ کرد: بعضی از نمایندگان مردم و جناح‌های سیاسی حرف‌های خاتمی را برنمی‌تابد، زیراحرف‌های ایشان تذکری به بعضی دیدگاه‌ها است. دیدگاه‌هایی که در میان مردم و نمایندگان کم نیست.

دیدگاه‌ها

درود بر سيد محبوب سيد با حيا/محجوب خيلي دوسش دارم

افزودن نظر جدید