مرعشی: امید به حمایت رهبری و ورود رییس‌جمهور برای تایید صلاحیت‌ها داریم

حسین مرعشی گفت: امیدوارم با ورود شورای نگهبان، رییس جمهور و رایزنی با مقام معظم رهبری شاهد اصلاح عملکرد هیات های نظارت در بررسی صلاحیت ها باشیم.

به گزارش امیدنامه  به نقل از خبرآنلاین،رییس کارگروه استان های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: بر اساس اخباری که به ما رسیده هیات های نظارت شورای نگهبان در استان ها در بررسی صلاحیت کاندیداها بعضا خارج از ضوابط قانونی برخورد کرده و شاهد رد صلاحیت و عدم احراز صلاحيت طيف گسترده ای از نامزدها بوده‌ایم. به طوری که در خیلی از حوزه‌های انتخابیه حتی یک نفر از کاندیداهای اصلاح طلب را تایید نکرده اند.
مرعشی ادامه داد: این کار از نظر ما بر خلاف سیاست های کلی نظام و سیاست های رهبری معظم در برگزاری انتخابات باشکوه است و اميدوارم با عکس العمل مقامات عالی رتبه کشور مواجه شود.
سخنگوي حزب کارگزاران، مدعي شد که هیات‌های نظارت خلاف سیاست های کلی نظام، با تنگ نظری دایره انتخابات را در برخي از حوزه های انتخابیه محدود کرده اند.
مرعشی گفت: انتظار ما این است که در فرصت باقی مانده؛ با ورود شورای نگهبان و رییس جمهور به عنوان مجری قانون اساسی و رایزنی با مقام معظم رهبری و حمایت ایشان شاهد برخورد با این نوع عملکرد هیات های نظارت در استان ها باشیم.

افزودن نظر جدید