مرتضوی کربلا هم با محافظ رفت!

سیدحسین دهدشتی در واکنش به ادعاها و اظهارات مرتضوی درباره نامه اخیر پنج نماینده مجلس، گفت: «اظهارات اخیر مرتضوی تنها فرار رو به جلو بوده و نوعی فرافکنی است، زیرا او به‌ علت تجارب به‌دست‌آمده در زمان قضاوت، خود را بسیار زرنگ و زیرک می‌داند و اقداماتش در این راستاست».

به گزارش امیدنامه به نقل از خانه ملت،نماینده مردم آبادان در مجلس، با بیان اینکه پرونده‌های مرتضوی در مسائل مختلف هم‌اکنون در دادگاه‌ها در حال بررسی است، افزود: «استفاده ابزاری او از اربعین حسینی و زیارت امام‌حسین(ع) به‌هیچ‌وجه درست نیست و مرتضوی از این مسئله در حال سوءاستفاده است، از این رو به نظر من پرداخت حق‌الناس و بیت‌المال بسیار واجب‌تر از رفتن به زیارت است».

او با اعلام اینکه مرتضوی با حاشیه‌سازی به ‌دنبال ایجاد انحراف در مسیر دادگاه است، تصریح کرد: «در زمان بررسی پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی، نشستی با حضور مرتضوی در مجلس برگزار شد و وی در این جلسه پنج‌ساعته توضیحاتی را ارائه کرد. در زمان ارائه توضیحات او دچار استرس بسیاری بود و به‌اصطلاح بسیار رنگ به رنگ می‌شد و دستش به‌شدت می‌لرزید،

البته تمام اتفاقات و اظهارات مطروحه در این نشست کاملا ضبط و ثبت شده، اما ما روحیه‌ای مثل مرتضوی نداریم که جلسات خصوصی را فیلم‌برداری و منتشر کنیم». دهدشتی با تأکید بر اینکه مرتضوی باید پاسخ‌گوی تمام اتهامات مطروحه در دادگاه باشد، گفت: «درباره مسئله حضور مرتضوی با بادیگارد و محافظ نیز باید بگویم او همواره از سوی این افراد محافظت می‌شود و حتی در نشست مشترک با مجلس نیز با بادیگارد آمد که ما آنها را راه ندادیم، همچنین با نگاهی به تصاویر حضور او در جلسات مختلف، دادگاه و حتی در سفر به کربلا مشاهده می‌کنید که مرتضوی تعدادی محافظ دارد».

افزودن نظر جدید