ماجرای جلسه‌‌ای که نسخه «در حاشیه» را پیچید

در حالی که فصل اول سریال مهران مدیری با دستگیری پزشکان بیمارستان «حاشیه» به پایان رسیده، حرف و حدیث‌ها در مورد آخرین ساخته مهران مدیری همچنان ادامه دارد.

 به گزارش امید به نقل از خبرآنلاین، مدیران سازمان صدا و سیما در هفته پایانی پخش این سریال کوشیدند تا نشان دهند که توقف پخش آن ربطی به اعتراض پزشکان ندارد و تولید «در حاشیه» در سه فصل یک برنامه از پیش اندیشیده بوده است.
 
با این حال وقتی صحبت به ادامه داستان می‌رسید، مدیر شبکه سه هم می‌گفت که ادامه این داستان در فضایی غیر از فضای بیمارستان ادامه خواهد یافت.
 
او حتی به این نکته هم اشاره کرد که ترجیح می دهد از بین سناریوهای موجود، سناریویی ادامه پیدا کند که در آن ماجرا به زندان کشیده می‌شود و در زندان ادامه می‌یابد. چند شب پس از انتشار این گفت و گو وقتی پزشکان بیمارستان «حاشیه» در آخرین قسمت فصل نخست، دستگیر شدند، این احتمال تقویت شد که فصل دوم سریال در زندان سپری شود.
 
حالا اما روزنامه جوان خبری را منتشر کرده که از برگزاری يك جلسه مشترك غير علني ميان مسئولان صدا و سيما و مقامات وزارت بهداشت و صنف پزشكان در هفته‌هاي گذشته حکایت دارد.
 
این روزنامه نوشته: «ماجراي سكوت ناگهاني صنف پزشكان معترض به سريال «در‌حاشيه» مهران مديري و بعد از آن هم خبر قطع ناگهاني اين سريال 90 قسمتي از تلويزيون، همه و همه از بركات اين جلسه مرموز پشت درهاي بسته بوده است.»
 
پس از پایان جلسه طبق نوشته خبرنگار جوان، این نمایندگان سازمان نظام پزشكي كشور بوده‌اند که با چهره راضي از پشت درهای بسته بیرون آمده‌اند.
 
جوان نوشته: «نكته جالب توجه اينجا است كه بعد از تلاش مصرانه جامعه پزشكي در قطع سريال «در‌حاشيه» از تلويزيون و محروم كردن مردم از تماشاي سريالي كه طنز محبوبشان را ارائه مي‌داد، حالا وزير بهداشت در اظهارنظري جديد گفته است كه جنبه پزشكان بالا است و براي اين قشر شادي مردم مهم است و به آن احترام مي‌گذارند. در اين روزها اما مردم در حال و هواي ديگري هستند. آنها سيل اعتراض خود را به واكنش عجولانه جامعه پزشكي با جوك‌ها و نكته‌هايي كه در اين رابطه در شبكه‌هاي مجازي رد و بدل مي‌شود، نشان مي‌دهند.»
 
حالا باید منتظر ماند و دید که برپایی این جلسه از سوی طرفین موضوع تایید می‌شود یا خیر؟
 
«در حاشیه» پایان یافته اما ماجراهای آن ادامه دارد، طی روزهای گذشته هنرمندان مختلفی به اظهار نظر درباره این موضوع پرداخته اند و گفته‌اند که حاشیه‌های پیش امده برای پخش سریال مهران مدیری درست نبوده‌است.

افزودن نظر جدید