فیلم «زندگی خصوصی» رییس‌جمهوری در راه است

این روزها گیشه اکران فیلم علیه رییس‌جمهوری داغ است. بازاری که فیلم پرحاشیه «من روحانی هستم» با راه‌یافتن به برنامه‌های صداوسیما آن را کلید زد. رسانه‌ها حالا از انتشار تیزر تبلیغاتی قسمت دوم این فیلم خبر داده‌اند. فیلمی که گفته می‌شود به «زندگی خصوصی» حسن روحانی پرداخته است.

به گزارش امید،هر چند گروه «چند رسانه‌ای شفق» که سازنده فیلم «من روحانی هستم» به شمار می‌رود می‌گوید این تیزر به آنها ربطی ندارد. حالا اینکه بخش‌هایی از این فیلم به دست دیگری رسیده و یکی احتمالا برای رضای خدا به دنبال کار تبلیغی بوده، احتمالاتی است که کمی عجیب و در نوع خود منحصربه‌فرد است. رییس‌جمهوری اعتدالگرای کشورمان تب و تاب و ذوق تازه‌ای در منتقدان تندرو ایجاد کرده است. یک روز روح‌الله حسینیان نماینده مجلس او را تهدید به افشای «فیلم خصوصی مجلس همسرش» می‌کند و روز دیگر بدون تهدید «فیلم خصوصی خودش» روی پرده می‌رود. فیلمی که بالاخره مشخص نشد کارگردان آن چه کسی است. پس از آنکه پیگیری‌های «شرق» برای یافتن «معصومه نبوی» کارگردان فیلم «من روحانی هستم» از سازمان‌ها و نهادهای سینمایی و مستندساز کشور بی‌نتیجه ماند؛ تهیه‌کنندگان این فیلم در نشست خبری خود در خبرگزاری نسیم اعتراف کردند که کارگردان بی‌نام و نشان‌شان با نام «مستعار» فعالیت می‌کند. تنها نشانی هم عکسی بود که چند روز پیش سایت‌های خبری اعلام کردند کارگردان احتمالی این فیلم در فضای مجازی منتشر کرده، عکسی که البته یک خانم در آن، پشت به تصویر ایستاده است. حسن روحانی پیش از این از منتقدان دولت خواسته بود با شناسنامه حرف بزنند و با نام و معرفی جریان سیاسی و گروهی که به آن تعلق دارند جلو بیایند. هشداری که به نظر می‌رسد گوش منتقدان روحانی خیلی بدهکارش نیست.
دومین فیلم تخریبی رییس‌جمهوری در راه
«معصومه نبوی» که تهیه‌کنندگان این فیلم ادعا می‌کنند کارگردان «من روحانی هستم» است، قبلا اعلام کرده بود که «این مستند قسمت‌های دوم و سومی هم دارد.» قسمت‌هایی که به تازگی تیزر تبلیغاتی نسخه دوم آن منتشر شده و در فضای مجازی انتشار یافته است. این ویدیو تبلیغی 40ثانیه‌ای با عنوان «تریلر مستند من روحانی هستم 2» مدعی معرفی رخدادهای مهم دوره زندگی «حسن فریدون» در انگلیس، سفر ثبت‌نشده او به آمریکا و اقامت چند ساله در دالاس تگزاس، ابعاد پنهان فرود هواپیمای خصوصی بانک آمریکایی در مهرآباد، پشت پرده پروژه انصراف از دریافت یارانه و ارتباط کدگذاری‌شده دولت تدبیروامید با سران ایالات متحده است. همچنین سازندگان فیلم «من روحانی هستم» اعلام کرده‌اند که این فیلم همراه با زیرنویس انگلیسی و عربی منتشرخواهد شد.

دیدگاه‌ها

مهم نیستند.

مهم نیستند.

افزودن نظر جدید