محمدرضا عارف در دیدار اقشار مختلف مردم:

فضای غالب بر کشور اصلاح طلبی است چه رقیب ما بخواهد قبول کند چه نخواهد

همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج) جمعی از خانواده شهدا،جامعه پزشکان و اقشار مختلف مردم از سراسر کشور با حضور در دفتر دکتر محمدرضا عارف ضمن تبریک میلاد حضرت قائم(عج) خواستار ایجاد تشکل فراگیر با محوریت معاون اول دولت اصلاحات شدند.

در دیدار نمایندگان جامعه پزشکی ایران چهره‌هایی همچون دکتر شکوری‌راد ضمن ارائه تحلیلی از فضای سیاسی کشور از اقدام اخیر عارف که از آن بعنوان نماد اخلاق یاد شد قدردانی کردند.

برخی از اعضای جامعه پزشکی ایران همچنین در این دیدار خطاب به عارف گفتند:گذشت جنابعالی از حق خودتان نباید زمینه‌ای برای حذف شما شود.

همچنین در دیدار اقشار مختلف مردم با معاون اول دولت اصلاحات ، نظرات مختلفی درخصوص چگونگی ادامه سیاست ورزی دکتر عارف مطرح شد.
برخی خواستار حضور وی در عالی‌ترین سطوح دولت شدند و برخی دیگر از وی خواستند محور  یک تشکل فراگیر برای ماندگاری جریان اصلاح طلب شود.
این عده بابیان اینکه مردم به شما اعتماد دارند،عارف را صدای رسای اصلاحات دانستند و تاکید کردند:نام شما به زینت اخلاق آراسته است و مطئنا جاودان خواهید ماند.
یکی از حاضرین در جلسه با اشاره به سالگرد هفتم تیر و شهادت شهید بهشتی گفت:بعد از شهادت شهید بهشتی اخلاق از جامعه ایران رخت بربست و لی شما با اقدام اخیرتان اخلاق را احیا کردید.
محمد رضا عارف نیز در این دیدارها ضمن  تبریک میلاد حضرت مهدی(عج) به ویزگی اصلی ستاد انتخاباتی‌اش اشاره کرد و گفت:یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ویژگی ستاد انتخاباتی من این بود که علی‌رغم کمبود امکانات و منابع مالی ولی اعضای ستاد در تهران و سراسر کشور انگیزه زیادی برای فعالیت‌های انتخاباتی داشتند و باید از زحمات تمامی همراهانم صمیمانه قدردانی کنم.
وی با تاکید بر حفظ سرمایه اجتماعی ایجاد شده در انتخابات بر ضرورت آسیب شناسی عملکرد جریان‌های سیاسی تاکید کرد.
معاون اول دولت اصلاحات با بیان اینکه جریان‌های سیاسی باید عافیت طلبی و راحت طلبی را کنار بگذارند تاکید کرد:فضای غالب بر کشور فضای اصلاح طلبی است چه رقیب ما بخواهد قبول کند چه نخواهد.
وی با بیان اینکه مردم علی‌رغم تمامی مشکلات در صحنه حضور دارند،اظهار داشت:مردم نشان داده‌اند که به نظام علاقه‌مند هستند و تسویه حسابهای شخصی را  به حساب نظام نمی گذارند.
عارف ضمن یادآوری نقش مردم در 8 سال دفاع مقدس گفت:مردم در دوران‌های مختلف بعد از انقلاب کمبودها را تحمل کردند و خودشان کشور را اداره کردند.اگر به مردم احترام گذاشته شود به صحنه می‌آیند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه قانون اسای ظرفیتهای فراوانی دارد،گفت:باید به دولت جدید کمک کرد و مسئولان نیز انتظارات مردم را درک کنند.
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید