فرامرزیان: ادعای حساسیت بیرونی برای چینش کابینه بهانه است

نایب رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: «اينکه گفته شود اين چهره‌ها به دلايلي سياسي يا حساسيت‌هاي بيروني حذف مي‌شوند، بهانه است. چراکه بيانيه دفتر مقام معظم رهبري نشان داد حساسيتي در اين مورد وجود ندارد.

به گزارش امیدنامه به نقل از شرق،ژاله فرامرزیان گفت: «حضور چهره‌هاي ضعيف نمي‌تواند نشان‌دهنده تلاش آقای روحاني براي اجراي مطالباتي باشد که وعده آن را در انتخابات داده است انتظار ما از آقای روحاني است که خودش بايد حساسيت‌ها دراين‌باره را دريافت کند»
او با اشاره به حذف حضور زنان در کابينه دوازدهم تصریح کرد «اگر حضور زنان در کابينه محقق نشود، ما به عنوان فعالان زن درباره ارتباط و تعامل با زنان بايد تجديد نظر کنيم. چراکه با اين شرايط نبايد انتظار داشته باشيم که زنان باز هم فعالانه در عرصه حاضر شوند».

فرامرزيان با اشاره به برخی نقدهای صورت گرفته درباره چینش کابینه گفت:«هدف از اين نقدها تأکيد بر حضور اصلاح‌طلبان در کابينه نيست، بلکه محض يادآوري به روحاني است تا گزينه‌هايي را انتخاب کند که بتوانند وعده‌هاي رئيس‌جمهور منتخب را عملياتي کنند البته شرايط به سمتي مي‌رود که مجموعه‌اي که پشت آراي آقای روحاني قرار داشت، عملا کمترين اثرگذاري را در مباحث مربوط به کابينه دوازدهم داشته است.»

افزودن نظر جدید