غنچه قوامی به یک‌سال حبس محكوم شد

وکیل غنچه قوامی ضمن بیان این موضوع که تاکنون سه هفته از پایان جلسه موكلم می‌گذرد، افزود: با وجود اینکه به ما گفته شده رای موکل بنده صادر شده، اما این حکم هنوز به ما ابلاغ نشده است.
به گزارش امید به نقل از ایلنا، محمود علیزاده طباطبایی افزود: البته امروز رئیس دادگاه حکم صادر شده را بنده نشان داد که طبق آن موکلم به یک سال حبس محکوم شده بود.
علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تخفیف در این حکم وجود دارد یا خیر، افزود: با توجه به اینکه غنچه قوامی هیچگونه سوء سابقه ای نداشته، بر اساس ماده 37 و 38 قانون مجازات اسلامی دادگاه می‌تواند تخفیف قائل شود.
طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا اتهام جدیدی متوجه قوامی است؟ گفت: اطلاع ندارم اما در ملاقاتی که روز چهارشنبه غنچه قوامی با مادرش داشته، اعلام کرده اتهامی جدیدی به او تفهیم نشده است. علیزاده طباطبایی در پاسخ به اینکه آیا ملاقاتی با غنچه قوامی داشته است یا خیر، افزود: دادگاه نامه ای نوشته و بر اساس حکم دادگاه بنده به عنوان وکیل، می توانم با موکلم دیدار داشته باشم اما این دیدار به دلایلی انجام نشده و جز جلسه دادگاه، ملاقاتی با موکلم نداشته ام.

افزودن نظر جدید