عسگراولادی:موسوی و کروبی از برداران من هستند

حبیب‌الله عسگراولادی با بیان اینکه سعی کنیم انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری جشن باشکوهی برای انقلاب اسلامی باشد، اظهار داشت: قصد دشمن و فتنه ایجاد جنگ است.

به گزارش امید به نقل از فارس در ادامه گزیده ای از اظهارات دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری که در دومین همایش الزامات تحقق شعار سال 92 در جمع اصولگرایان مازندران سخن گفته است می آید:

    * مقام معظم رهبری می‌خواهند در انتخابات مشارکت حداکثری باشد. باید تبلیغ همگانی صورت گیرد، گلایه‌ها سبب نشود تا مردم در انتخابات شرکت نکنند.

   * سعی کنید نامزدهایی که احساس تکلیف کردند و به میدان آمدند با رای بالای مردم مواجه شوند. رئیس جمهور باید دارای رای بالا باشد تا قدرت نظام جمهوری اسلامی در جهان اثبات شود.

   * در باب فتنه و انحراف کار نکنید که این موضوع اسباب جنگ را فراهم می‌کند. هر کسی که وارد فتنه و انحراف شده است را به نوعی خارج کنید. آنکه روزی شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه را سر داد باید به ولایت فقیه اطمینان کند و از همه عذرخواهی کند، برای صیانت از کشور نیازمند ولایت فقیه هستیم.

    *رهبر جمهوری اسلامی از ابتدا شعار جمهوری اسلامی ایران را در نظام جمهوری اسلامی نهادینه کردند.

   * اصلاح‌طلبانی که به هر اندازه در فتنه شرکت داشتند و یا افرادی که در این قضیه سکوت کردند باید از مردم عذرخواهی کنند. برخی مشکل نداشتند و مواضع خوب را اتخاذ کردند چیزی از آنان نمی‌خواهیم.

    *منظور ما از جریان انحرافی شخص احمدی‌نژاد نیست. ما احمدی‌نژاد را منحرف نمی‌دانیم ولی معتقدیم گروهی از اطراف ایشان به انحراف رفتند. دشمن می‌خواهد ریشه‌های انقلاب را بزند این دو گروه از زمان مصدق و کاشانی و نیز تا امروز حضور دارند که ریشه آنان در آمریکا، رژیم‌ صهیونیستی و انگلیس است.همین الان هم می‌گویم موسوی و کروبی از برادرهای من هستند. اینها مفتون و فتنه زده شدند.
   * دشمن قصد خدشه وارد کردن به انقلاب اسلامی و نیز انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را دارد. فتنه و انحراف همواره ساخته و پرداخته دشمن است. خداوند تاکید بر توبه دارد و واقعا اینکه خداوند بدون توبه کسی را بپذیرد در گذشته محال بوده و الان هم محال است.

افزودن نظر جدید