عارف در ساوه: مردم کار نیمه تمام خوددر ۱۰ اردیبهشت را تمام کنند

منتخب اول مردم تهران گفت: ما در مجلس نیاز به کمک داریم برای اینکه ائتلاف امید اکثریت خوبی را در مجلس داشته باشد باید در مرحله دوم پیروز شویم حضور همه مردم در انتخابات ضروری است.

 

به گزارش امیدنامه، محمدرضا عارف شب گذشته در جمع مردم ساوه با تقدیر از حضور گسترده مردم در انتخابات  هفتم اسفندماه گذشته اظهار داشت: مردم غیور و سربلند ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در یکی دیگر از عرصه‌های مهم و سرنوشت ساز کشور و شرکت در انتخابات هفتم اسفندماه سال گذشته  پایبندی خود را با توجه به شرایط حساس کشور به رخ جهانیان کشیدند.

وی افزود: نگاه ما به انتخابات مجلس، روندی که شما از خرداد 92 شروع کرده بودید آغاز شد،که حاکمیت تدبیر و امید برکشور با یک رویکرد مثبت و روبه جلو باید این نگاه گفتمان  بر کشور حاکم شود که گام نخست را مردم عزیزمان درست برداشتند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: تصمیم مردم ادامه دهنده این راه بود که در هفتم اسفندماه کاری کرد کارستان، توجه به گفتمان اصلاح طلبان و جهت گیری گفتمان اصیلی که برآمده از انقلاب، منافع ملی،گفتمان حاکم بر ارزش‌ها و گفتمانی که حفظ و پایبند بودن به آرمان‌های نظام  را جز وظایف ذاتی خود میدانند.

عارف با اشاره به نقش مردم در این انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:گفتمانی که توسط بچه‌های انقلاب و تمام کسانی که تکلیف ملی و شرعی و پیرو امام(ره) و رهبر معظم انقلاب بود، شکل گرفت که با این گفتمان در اسفندماه 94  حاضر شدیم در ابتدا در خانواده بزرگ اصلاح طلبان برنامه ریزی خود را شروع کردیم.

وی اظهار کرد: هدفمان این بود که مسیری را که در 92 شروع کرده بودیم هموارتر کنیم، لذا با اعتدالیون و اصولگرایان که به این گفتمان اعتقاد داشتند و حمایت دولت که در دستور کار قرار داده بود برایشان مهم بود و اعتماد کرده بودند که خوشبختانه این اعتدال به صورت شایسته و منسجم شکل گرفت که نتیجه آن را در دوره نخست دیدیم مردم تهران به 30 نفر از لیست ما لبیک گفتند.

منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما بر این باوریم در مجلس میثاقی که با مردم بستیم را عملیاتی کنیم و برنامه 128 بندی به مردم عزیز کشورمان ارائه  کردیم که اولویت اصلی آن اقتصاد است، مشکلی که مردم با آن مواجهه هستند، مشکل اقتصادی, معیشتی، اشتغال و تورم است.

عارف با اشاره به بند دوم سیاست‌های اقتصادی کشور گفت: در بند دوم سیاست‌های اقتصادی اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است و ما خوشحال هستیم که مقام معظم رهبری شعار سال را بر این مبنی قرار دادند، اقتصاد مقاومتی که تایید کرد مسیر درست و اولویت نخست کشور است را اجرا کردیم

وی ادامه داد: بر این اساس خوشحال هستیم که سه تن از برجستگان و فرزندان متعهد و پرتلاش استان مرکزی مقدسی، ابراهیمی و محمدرضا منصوری در انتخابات حضور دارند که ترکیبی برای مجمع استان بوجود می آورند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهداف این مجمع گفت: براین اساس این را مبنای فعالیت خود قرار دادیم  که همه با هم با شور بیشتری پای صندوق‌های رای حاضر شویم و با حضوری گسترده کار را یکسره کنیم کاری که مردم تهران کردند که این ظرفیت مردمی در همه کشور وجود دارد.

عارف عنوان کرد: ما در مجلس نیاز به کمک داریم برای اینکه ائتلاف امید اکثریت خوبی را در مجلس داشته  باشد باید در مرحله دوم پیروز شویم حضور همه مردم در انتخابات ضروری است.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات مجلس پشتوانه نظام و سبب ارتقاء جایگاه نظام می‌شود و از طرف دیگر وضعیت ائتلاف خودتان و ائتلاف را در مجلس تقویت می‌کنیم که بتوانیم مطالبات شما را به خوبی پاسخ دهیم.

عارف گفت: استان مرکزی و شهرهای آن بویژه ساوه سهم بسزایی در صنعت و تولید ناخالص  کشور دارد، اما از مسائل اقتصادی بسیاری رنج  میبرد و برای اینکه بتوانیم نقش مهمتری در پاسخ به مطالبات مردم استان داشته باشیم نیازمند مجمع نمایندگان منسجم هستیم.

 

افزودن نظر جدید