عارف در جمع خبرنکاران در یزد: برخورد دوگانه با ممنوعیت تصویر خاتمی و حمله به مطهری فاجعه آمیز است

دکتر عارف گفت: برخورد دوگانه با قوانین، یک فاجعه است.

به گزارش امید، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز در نشستی خبری باحضور خبرنگاران محلی و ملی در محل بنیاد امید ایرانیان یزد در واکنش به سوال خبرنگاری که از او در ارتباط با ممنوعیت درج تصاویر سید محمد خاتمی در رسانه ها بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی پرسید، گفت: ممنوعیت درج تصویر آقای خاتمی مصوبه شورای عالی امنیت ملی نیست.
در این هنگام خبرنگار به عارف گفت: آقای اژه ای در خصوص این ممنوعیت تاکیداتی داشته که عارف پاسخ داد: آقای اژه ای نگفته اند این ممنوعیت مصوبه شورای امنیت ملی است بلکه گفتند دستور العمل قضایی است.
وی افزود: اگر در مورد درج تصویر آقای خاتمی در رسانه ای سوال شد ولی در مورد حمله به خودروی آقای مطهری سوال نشد، این فاجعه است. این دغدغه ماست که همه طیف ها به قانون عمل کنند و برخورد دوگانه نسبت به قانون نداشته باشیم.
عارف تاکید کرد: اگر همه طیف ها به قانون ملزم باشند در این صورت است که کشور نجات پیدا می کند.
دکتر عارف تاکید کرد: حمله به خودروی آقای مطهری خلاف موازین قانونی، اخلاقی و ارزشی است.
رئیس بنیاد امید ایرانیان همچنین درخصوص عملکرد این بنیاد گفت: بنیاد یک تشکل غیردولتی غیر سیاسی است و از حضور اصولگرایان نیز در بنیاد استقبال می کنیم و تاکید داریم حضور جوانان در آن پررنگ باشد.
دکتر عارف گفت: قوی ترین کمیته بنیاد، کمیته اقتصادی آن است و باحضور جمعی از اساتید رشته اقتصاد و دانشجویان دکتری این رشته برگزار می شود. و در آخرین جلسه، قیمت نفت و گاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید