محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری-تحلیلی امید:

عارف تکمیل کننده اقدامات دولت اصلاحات است/ عارف با خود رای 65 درصدی می‌آورد

رئیس اسبق سازمان تربیت بندی معتقد است که تنها راه حل خروج از شرایط فعلی کشور به وسیله دولتی اصلاح‌طلب میسر خواهد شد و اکنون تنها کاندیدای اصلاح‌طلبان محمدرضا عارف است.

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری-تحلیلی امید در خصوص اجماع اصلاح‌طلبان  گفت :اگرچه ورود آیت الله هاشمی به عرصه انتخابات موضوع اجماع را منتفی کرد ولی آقای عارف اکنون تنها نامزد اجماع اصلاح طلبان هستند.
وی با بیان اینکه  عارف معاون اول و نزدیک‌ترین فرد به آقای خاتمی بودند، گفت: عارف در فاصله زمانی خدمتگذاری‌ ‌ش، چه در هشت سال دوران اصلاحات و چه قبل از آن همیشه به عنوان مدیری موفق و کاردان محسوب می‌شود.
رئیس سابق سازمان تربیت بدنی، خاطرنشان کرد: اظهارنظرهای آقای عارف در مصاحبه‌های تلویزیونی و مناظره اخیر، بیانگر پختگی، کفایت، کاردانی و کارآیی وی برای داشتن مسئولیت اداری امور اجرایی کشور در قامت رئیس جمهور است.
وی معتقد است که عارف می تواند ادامه دهنده و تکمیل کننده اقدامات دولت اصلاحات باشد.
مهرعلیزاده تصریح کرد: با قرار گرفتن آقای عارف در راس امور اجرایی کشور به عنوان رئیس‌جمهور همه اعضای تیم و تفکر اصلاحات به عرصه فعالیت می‌آیند و راه برای مدیران و کارشناسان زبده کشور از سلایق مختلف هم باز می شود.
وی افزود: به این ترتیب آن آرامش، رفاه، ارزانی، بهبود معیشت مردم، استقرار حاکمیت عقل، علم و برنامه محوری  که از ویژگی‌های دوران اصلاحات بود مجددا بر کشور حاکم می‌شود.
رئیس سابق سازمان تربیت بدنی یادآور شد: حضور آقای عارف مشارکت مردم در انتخابات را به بیشتر از 65 درصد می رساند. شخصیت و سوابق آقای دکتر عارف در شناخت مردم از ایشان و نیز سوابق موفق دوران اصلاحات می تواند موجب شود که بیش از نیمی از آراء به تنها کاندیدای اصلاح طلب اختصاص یابد.
مهرعلیزاده اظهار داشت: مردم  عزت، اقتدار، رفاه و ارامش دوران اصلاحات را در استقرار مجدد آن دوران در قالب انتخاب تنها کاندیدای اصلاح‌طلب می دانند. تحصیلات، تجربیات و سوابق متمادی موفق عارف مدیریت‌های سطوح بالای کشور اطمینان لازم برای داشتن وضعیتی با سباط و پیشرفته برای مردم را فراهم می کند.
وی در پاسخ به این سوال که بازگشت تفکر اصلاحات تا چه اندازه می‌تواند به کشور کمک کند، تاکید کرد: با توجه به اینکه مردم هشت سال دوران موفق اصلاحات را تجربه کرده‌اند و هیچ کدام از شرایط فعلی در آن موقع نبود، همچنین افزایش درآمدهای نفتی که در بدترین شرایط می تواند حداقل  3 برابر آنی باشد که در دوران اصلاحات بود و نیز رشد بیشتر آگاهی و اطلاعات مردم از شرایط کنونی دنیا و کشور موجب خواهد شد که کشور به راحتی از وضعیت موجود با حضور اصلاج طلبان عبور کند و به وضعیت مطلوب برسد.

دیدگاه‌ها

رای همه دانشجویان دکتر عارف

افزودن نظر جدید