عارف:شاهد لجبازی و بی‌تفاوتی درحوزه های فرهنگی هستیم

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه شاید نسخه هایی که برای مسایل فرهنگی پیچیده ایم، پاسخگو نبوده است،گفت:در حوزه های فرهنگی به نوعی شاهد لجبازی و یا بی‌تفاوتی هستیم.

به گزارش اميدنامه، محمدرضا عارف در ششمین جلسه شورای اداری شهر پردیس که با حضور برخی از اعضا مجمع نمایندگان استان ، شکرالله حسن بیگی معاون استاندار تهران و جمع دیگری از مسئولین برگزار شد اظهار داشت: استان تهران وظیفه سنگینی دارد و خبر هر اتفاق در این استان به سرعت در تمام کشور منتشر می شود .
وی با بیان اینکه رمز موفقیت انقلاب هم افزایی و وحدت مردم و مسئولان بوده است اظهارداشت: در دهه پنجم انقلاب باید بیشتر به نرم افزارها وآسیب های اجتماعی توجه کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه افزود: باید تنگ نظری ها و حب و بغض ها را کنار بگذاریم، در بخش زیربناها عملکرد خوبی داریم.
عارف با بیان اینکه با جمع بندی از عملکرد سالیانه انقلاب در همه بخش ها ،گفت: راه درست تبیین آرمان‌ها را با همدلی و صمیمیت پیدا کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه با اشاره به اولویت مترو اسلامشهر و پردیس اظهار داشت : کلنگ مترو اسلامشهر ابتدای این هفته بر زمین زده شد و امیدوارم در دهه مبارک فجر شاهد کلنگ زنی مترو پردیس باشیم. 
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد .

افزودن نظر جدید