شکایت فرماندار کاشان از نشریه حامی دولت

معاون استاندار اصفهان و فرماندار ویژه شهرستان کاشان از یک هفته نامه ی حامی دولت در این شهرستان شکایت کرد.

به گزارش امید به نقل از انصاف نیوز، هفته نامه ی آرمان، فعالترین و باسابقه ترین رسانه ی مکتوب در این شهرستان است و در بین فعالان سیاسی این شهرستان به عنوان رسانه ی حامی دولت شناخته می شود.

ابوالفضل صدراییه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان این رسانه ی حامی دولت را به اتهام نشر اکاذیب، نسبت خلاف واقع، پخش شایعات و انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی به محکمه کشاند.

فرماندار کاشان این اتهامات را بعد از انتشار مطلب انتقادی یک خبرنگار در این هفته نامه مطرح کرد. این خبرنگار کاشانی در مطلب خود نسبت به عدم تغییر معاونان و مشاوران حامی احمدی نژاد در این فرمانداری انتقاد کرده و در تحلیلی عدم تغییر را نشانه ی قدرت داشتن حامیان دولت سابق در فرمانداری این شهرستان دانسته است.

به گفته مدیر مسئول آرمان کاشان، صدراییه برای ادعای انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی در این هفته نامه به تصویر یک آگهی تبلیغاتی استدلال کرده است. در این آگهی تبلیغاتی تصویر چند زن کاشانی در مراسم افتتاحیه ی یک آموزشگاه آشپزی منتشر شده است.

در مراسم مورد ادعای فرماندار، چند مقام مسوول شهرستان کاشان نیز شرکت داشته اند. دکتر امینی مدیر مسوول آرمان پوشش این زنان را کاملا متعارف و عادی می داند.

دیدگاه‌ها

اصفهان و البته خیلی جاهای دیگه همینن متاسفانه.هنوز مدیران دولت قبل حکمرانی می کنند!!!استاندار و فرمانداران با دولت فاصله دارند

اخيلي از فرمانداران احمدي نژاديند از اينكه هفته نامه اي را بسته اند هرچند باعث نگرانيست ولي نگراني بيشترمن از برگزاري انتخابات است.

خدا به انتخابات مجلس رحم كند با توجه به اينكه اكثر فرمانداران احمدي نژادي چيند

افزودن نظر جدید