شکاف جدي در جبهه پايداري ؛عبور از لنکراني

سخنگوي کميسون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: ورود سعيد جليلي در عرصه انتخابات موجب شد ائتلاف سه گانه و ديگر کانديداهاي اصولگرايان در سايه قرار بگيرند.

به گزارش امید به نقل از آریا،سيدحسين نقوي حسيني  افزود: معتقدم اصلاح طلبان با حضور آقاي هاشمي راحت تر ازاصولگرايان به اجماع برسند وي با تاکيد بر اين مطلب که انتخابات در دو مرحله برگزار مي شود  افزود:  بنده معتقدم اصولگرايان در مرحله دوم انتخابات به اجماع برسند.
عضو فراکسيون رهروان ولايت معتقد است اعضاي شاخص جبهه پايداري به سعيد جليلي گرايش دارند. بنابراين پيش بيني  مي شود اين جبهه از لنکراني عبور کند البته جبهه پايداري در حال حاضر دچار شکاف شده است به طوري که مي بينيم جبهه پايداري اصفهان با صراحت اعلام مي کند از سعيد جليلي حمايت خواهند کرد. وي خاطر نشان کرد: بنده معتقدم  از جبهه اصولگرايان جليلي و از جبهه اصلاحات آقاي هاشمي بالا خواهند آمد بنابراين اصولگرايان چاره اي جز رسيدن به وحدت ندارند و در نهايت از سعيد جليلي حمايت خواهند کرد.
نقوي حسيني با انتقاد از سخنان قاليباف  در خصوص هاشمي  گفت:  بنده آقاي قاليباف را به صبر دعوت مي کنم  همانطور که ايشان طي 6 سال گذشته موضع گيري عليه آقاي هاشمي را نداشتند اکنون نيز همان ديدگاه گذشته خود را داشته باشند

دیدگاه‌ها

واقعا اگر آقایان قالیباف و ولایتی بنفع آقای جلیلی کنار بروند نشان داده اند که اصلا سیاست ندارند و خود و توانایی های خود را اصلا قبول ندارند که برای فرد کم تجربه تر و گمنام تری مثل جلیلی کنار بروند.

افزودن نظر جدید