سردار جزایری: 5 سرباز ایرانی آزاد شدند+تکذیبیه

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تایید آزادی سرباز ایرانی گروگان گرفته شده در پاکستان گفت: مجموعه دستگاه های امنیتی و انتظامی کشور در این امر دخیل بودند.

به گزارش امید به نقل از فارس، سردار مسعود جزایری  در نشست خبری با اصحاب رسانه در قم اظهار کرد: پنج سرباز ایرانی که در مرزهای شرقی ایران گروگان گرفته و به پاکستان منتقل شده بودند آزاده شده‌اند.

وی افزود: مجموعه دستگاه های امنیتی و انتظامی کشور تلاش کردند تا این قضیه را فیصله دهند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این قضیه مشکلات فراوانی را به وجود آورده بود گفت: مذاکراتی با دولت پاکستان صورت گرفت و در نهایت به آزادی گروگان‌ها انجامید.

از سوی دیگر ساعاتی بعد از انتشار این مصاحبه،معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح خبر منتشره به نقل از وی در یکی از خبرگزاری ها مبنی بر آزادی پنج مرزبان گروگان گرفته شده کشورمان را تکذیب کرد.

سردار مسعود جزایری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : تلاش های همه جانبه و ارتباط با دولت پاکستان برای آزادی مرزبانان کشورمان ادامه دارد.

وی افزود: در پی ربایش این مرزبانان ، دستگاه های امنیتی و انتظامی با کمک همسایگان تلاش کردند به این مساله فیصله دهند که امیدوارم این اقدامات و تلاش ها برای بازگرداندن حافظان مرزهای کشورمان بزودی به نتیجه برسد.

افزودن نظر جدید