سراج: مدیرعامل بانک رفاه با وجود پرونده‌ای سنگین منصوب شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: رئیس بانک رفاه با وجود پرونده در مرجع قضایی، منصوب شد.
 
 
به گزارش امیدنامه به نقل از انتخاب، ناصر سراج در حاشیه همایش سراسری هفته قوه قضاییه در رابطه با موضوع فیش های حقوقی گفت: اولین بار موضوع در رابطه با بانک رفاه کارگران مطرح شد. زمانی که مدیر عامل این بانک رئیس بانک ملی بود، پرونده سنگینی داشت که پرونده وی هنوز هم در دادسرا مطرح است. همان زمان آقای حسین فریدون اصرار کرد که ایشان بیاید و رئیس بانک رفاه شود حتی بنده مخالفت کردم و گفتم که وی پرونده سنگینی دارد، ولی متاسفانه با اصرار  ایشان، وی رئیس بانک رفاه شد. قوه قضاییه بیشتر از این آیا می توانست کار کند؟
 
وی افزود: ایشان الان هم اینجا بود و من گفتم که شما فشار آوردید؛ هر کسی که مشکل دارد هرجا که برود مشکل ایجاد می‌کند، قوه قضاییه چه باید بکند؟
 
سراج خاطرنشان کرد: ایشان ادعا کرده که حقوق را دریافت نکرده، ولی مگر می‌شود فیش رفته به حسابش و فیش های حقوقی وی موجود است.
 
وی در رابطه با حکم حبس یکی از مدیران که اخیرا اعلام شده بود، گفت: آن موضوع ربطی به حقوق های نجومی ندارد؛  چرا که طبق قانون سازمان بازرسی ما می‌توانیم مدرک بخواهیم و مدیران باید آن را ارائه دهند که در همین راستا یکی از مدیران طبق ماده 8 قانون سازمان بازرسی مدرک را ارائه نداد که به دادگاه معرفی شد و حکم وی تائید شد.

 

افزودن نظر جدید