روز پر تکذیب سیاست ایران

روز گذشته یعنی 20 خرداد را باید روز پر تکذیب سیاست ایران دانست.

به گز ارش امید،حجم خبرهای تکذیبی در رسانه های ایران رو به افزایش است تنها در روز گذشته 4 خبر در حوزه سیاست ایران تکذیب شد.

از یک سو سید احمد خاتمی عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری خبر تشکیل جلسه فوق العاده هیات رئیسه این مجلس در پی وخامت حال آیت الله مهدوی کنی را تکذیب کرد.

در همین ارتباط رئیس دفتر آیت‌الله مهدوی کنی خبر سفر پرفسور سمیعی به ایران برای مداوای رئیس مجلس خبرگان رهبیری را رد کرد و گفت: دعوشت از پزشکان و متخصصان اختصاص به فرد خاصی ندارد و از آنجا که در رسانه‌ها عنوان شده بود که پرفسور سمیعی برای معالحه آیت‌الله مهدوی کنی دعوت شده است، من اعلام می‌کنم که ایشان براساس شرکت در یک سمینار پزشکی به ایران خواهد آمد.

همچنین در حالیکه در آستانه 24 خرداد، سالروز پیروزی دکتر روحانی قرار داریم خبر حضور آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در همایشی به این مناسبت که پیشتر از سوی دبیر این همایش عنوان شده بود تکذیب شد.

رئیس روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در همین ارتباط در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برنامه‌ای برای حضور در گردهمایی سالگرد ۲۴ خرداد ندارد.

همچنین خبر اعزام نهاوندیان به سازمان ملل که سایت اصولگرای انتخاب اول بار آن را منتشر کرد از سوی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری تکذیب شد.

پرویز اسماعیلی به ایرنا گفت: برخی سایت های خبری طی روزهای اخیر خبری مبنی بر انتصاب محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل منتشر کرده اند که این موضوع صحت ندارد.

گفتنی است سایت انتخاب خبر مذکور را بعد از ساعاتی   بدون آنکه توضیحی به مخاطبین خود ارائه کند از خروجی خود حذف کرد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید