روایت فرزند کروبی از آخرین وضعیت پدرش

محمد حسین کروبی، فرزند حجت‌الاسلام مهدی کروبی خبر داد که پدرش در هفته گذشته سه بار به بیمارستان منتقل شده است و در نهایت پس از عمل آنژیوگرافی و دو روز بستری شدن امروز از بیمارستان مرخص شده است.

به گزارش امید؛ فرزند کروبی در صفحه فیس بوکش نوشته است: مامورین امنیتی به من اطلاع دادند که به خاطر عمل پدرم، اجازه دارم همراه خانواده ام به دیدار ایشان در بیمارستان بروم. مدتی بود که کتف و دست پدر درد مي‌کرد و به لحاظ جسمی، حالشان خوب نبود. به همین دلیل هفته پیش ایشان را سه بار به بیمارستان و نیز اورولوژی، برای انجام ام آر آی برده و مشخص مي‌شود که پدرم علاوه بر گرفتگی رگ قلب و نیاز به انجام آنژیوگرافی؛ از غلظت و چربی بالای خون نیز رنج مي‌برد. علاوه بر این به خاطر شرایط این دوسال، پزشکان تشخیص دادند که ایشان به آرتروز گردن هم مبتلا شدند.

وی اضافه می کند: بعد از این تشخیص پزشکان، مامورین امنیتی، پرونده پزشکی پدر را در اختیار مادرم قرار مي‌دهند و اعلام مي‌کنند: آمادگی داریم تا آقای کروبی را به هر بیمارستان و پزشکی که خانواده تشخیص مي‌دهند، انتقال دهیم.

فرزند حجت الاسلام کروبی می افزاید: به همین دلیل، دوشنبه پدرم به بیمارستان قلب تهران منتقل و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و امروز چهارشنبه مرخص شدند. ایشان را به ساختمانی که {........} در این مدت محل حصرشان بوده، انتقال دادند. خوشبختانه با تلاش تیم پزشکی بیمارستان قلب، همه درمان هایی که لازم بوده به خوبی انجام شد. پدر، هم در تمام دوران درمان و هم در حال حاضر روحیه خوبی داشتند و دارند.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید