روایت رضا کیانیان از حضور مجری من و تو در جشنواره فجر

ترکشهای حضور منصوره حسینی مجری زن شبکه ماهواره ای "من و تو” در بین الملل فجر همچنان ادامه دارد.

 

بعد از انتشار خبر دستگیری و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین الملل فجر بود در گفتگویی با "اعتماد” از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود. 
 
کیانیان می گوید: يك روز من رفتم جشنواره و ديدم يكي از دوستان ما كه كارش بيشتر به بخش روابط عمومي مربوط مي‌شد خيلي نگران و ناراحت است. پرسيدم چي شده؟ گفت خانمي كه گويا در شبكه من و تو كار مي‌كرده به محيط جشنواره آمده و اينجا ديده شده. حالا نوشتند كه چرا او را راه داده‌ايد؟ چگونه بايد بروم و توضيح بدهم. 
 
وی ادامه می دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هركس كه مي‌آيد توي جشنواره به لحاظ سياسي و اجتماعي و خانوادگي بايد او را بررسي كنيم؟ مگر ما نيروي انتظامي هستيم؟ يا مگر وزارت اطلاعات هستيم؟ ما فقط جشنواره‌ايم! به ما ربطي ندارد كي مي‌آيد و كي مي‌رود. هر كسي كه آزاد است در اين كشور تردد كند آزاد است كه به جشنواره هم بيايد. 
 
کیانیان خاطرنشان می سازد: اين يك حق شهروندي است! آن خانم هم اگر آزاد است كه در كشور ايران تردد كند،  خب چرا نبايد بتواند اينجا بيايد؟! ارگان‌هاي ديگري هستند كه اين موضوعات را پيگيري مي‌كنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌هاي مربوطه از ما توضيح خواستند ما حتما جواب مي‌دهيم. من جواب نمي‌دهم به اين حرف‌ها. چون از اساس اين حرف‌ها قرار است بحث را منحرف كند. وقتي هم بحث منحرف شد هر كسي مي‌تواند هر حرفي بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنيم. 

 

افزودن نظر جدید