رهامی :عارف موقعیت خوبی در بین اصلاح طلبان و حاکمیت دارد

عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها در واکنش به اظهارنظر یکی از چهره های سیاسی مبنی بر تغییر مدیریت در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت:نباید داشته‌هایمان را تضعیف کنیم متاسفانه احساس می‌شود دوستان مسئله‌شان شخصی است تا اینکه نظر اجماعی و جمعی بدهند.

به گزارش امیدنامه به نقل از تسنیم ،حجت‌الاسلام محسن رهامی  درباره نظر اخیر کرباسچی مبنی بر جایگزینی "عبدالله نوری" بجای "عارف" در شورای سیاست‌گذاری و پارلمان اصلاحات، گفت: این نظر شخصی خودشان بوده و در شورای عالی سیاست‌گذاری چنین چیزی مطرح نیست.

وی افزود:‌ آقای عارف موقعیت خوبی دارد و آقای نوری هم انسان بزرگی از نظر سابقه است اما نباید اثبات یک نفر به نفی دیگری بیانجامد. توانایی آقای نوری قطعی است اما نباید منجر به ضعیف شدن جایگاه عارف شود.

رهامی با بیان اینکه عارف در بخشی از نظام و نهادهای اصلی مثل مجمع تشخیص مصلحت و شورای انقلاب فرهنگی حضور دارد، اظهار داشت: حضور وی در مجلس به عنوان رئیس کمیسیون و رئیس فراکسیون مهم است. ما با دوستان صحبت کردیم به ایشان رای بدهند رئیس کمیسیون آموزش شود و هرچه جایگاه عارف تقویت شود به تقویت جریان اصلاح‌طلبی منجر می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: نباید داشته‌هایمان را تضعیف کنیم و برای اثبات و تقویت عبدالله نوری نیز باید یک جایگاه برای وی تعریف کرد. متاسفانه احساس می‌شود دوستان مسئله‌شان شخصی است تا اینکه نظر اجماعی و جمعی بدهند.

افزودن نظر جدید