رحیمی:فهرست اسامی اعضای فراکسیون امید به‌زودی منتشر می‌شود

علیرضا رحیمی عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس، با انتشار یادداشتی، درباره نقل قول منتسب به خود توضیح داد. درحالیکه روزنامه همبستگی امروز به نقل از رحیمی، مطلبی درباره عدم انتشار لیست اعضای فراکسیون امید منتشر کرده، این نماینده مجلس در یادداشت خود تصریح کرد که لیست اعضای فراکسیون امید به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش امیدنامه ،متن یادداشت رحیمی به این شرح است:

روز گذشته روزنامه همبستگی مصاحبه ای تلفنی در موضوعات مختلف از بنده دریافت کرد که سوال پایانی آن درخصوص انتشار لیست اعضای فراکسیون امید بود.

بنده تاکید داشتم ملاحظات اخلاقی باعث تاخیر در انتشار فهرست اسامی اعضای فراکسیون امید شده ولی به‌زودی منتشر می‌شود.

در مصاحبه منتشر شده بویژه در تیتر صفحه اول روزنامه همبستگی به صراحت صحبت بنده تغییر داده شده ودر کمال تعجب عدم انتشار فهرست فراکسیون امید تیتر شده است. باچه نیتی ؟ الله اعلم

در خصوص انتشار فهرست اسامی اعضای فراکسیون امید در دوهفته گذشته به دفعات مورد سئوال خبرنگاران مختلف بود ه ام و در پاسخی یکسان تاکید کرده ام این فهرست بزودی منتشر می شود. مصاحبه و نقل قولهای دو روزنامه اعتماد و جامعه فردا و خبرگزاری برنا شاهد مثال مطلوب برای سخنان بنده در هفته گذشته در تاکید به این امر می باشند.
دکتر عارف نیز در مصاحبه اخیرشان تاکید بر انتشار فهرست اعضای فراکسیون امید کرده اند و برخی ملاحظات اخلاقی باعث تاخیر در اجرای این تصمیم شده است.

از همکاران خوب رسانه بویژه خبرنگاران عزیز در طول ماههای همکاری با آنها در مجلس امانتداری را در خاطر داریم و همکاران همبستگی هم احتمالا گرفتار بی دقتی شده اند و با رجوع به فایل صوتی مصاحبه انشالله اصلاح خواهند کرد.

افزودن نظر جدید