رامهرمز و شادگان به مدت ۲ هفته قرنطینه شدند

رضا نجاتی سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا امروز مصوبات و محدودیت‌های جدید که به مدت دو هفته در شهرستان‌های رامهرمز و شادگان اعمال می‌شوند، را در جمع خبرنگاران تشریح کرد.

به گزارش اميدنامه به نقل از فارس، سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: به مدت دو هفته پرسنل ادارات در شهرستان‌های رامهرمز و شادگان به صورت یک دوم در محل کار و یک دوم به صورت دورکاری فعالیت میکنند. همچنین بانک‌های این دو شهرستان در صورت کسب امتیاز ۹۵ از دانشگاه علوم پزشکی با صد در صد ظرفیت میتوانند به خدمات خود ادامه دهند.

نجاتی افزود: همچنین به مدت دو هفته به جز اصناف و مشاغل ضروری سایر اصناف شامل گروه‌های دو، سه و چهار امکان فعالیت در این دو شهرستان را ندارند.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: به مدت دو هفته روستا‌های دارخوین، بوزی، سید علوان در شادگان و روستا‌های رستم آباد، ابوذر و سرطا از توابع رامهرمز قرنطینه هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از مردم شریف شادگان و رامهرمز انتظار داریم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش توجه نمایند تا شاهد خروج این دو شهرستان از شرایط بحرانی شویم. همه دستگاه‌ها از جمله نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و امنیتی، تعزیرات و …. با جدیت این مصوبات را در دو شهرستان یاد شده اعمال میکنند.

 

افزودن نظر جدید