دیدارهای محمدرضا عارف با خانواده های معظم شهدا در هفته دفاع مقدس+تصاویر

به مناسبت هفته دفاع مقدس،رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی،همراه با تعدادی از اعضای این فراکسیون با تعدادی از حانواده های معظم شهدا دیدار کرد.

به گزارش امیدنامه،دکتر محمدرضا عارف  با خانواده شهیدان خسرو اسدی،قدرت الله قموشی و اصغر میرزایی دیدار و از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرد.

رئیس فراکسیون امید دیدار با خانواده معظم شهدا را باعث افتخار دانست و با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند، بر ضرورت حفظ حرمت خانواده شهدا تاکید کرد.

عارف خانواده‌های شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را نماد عزت، سربلندی، مقاومت، آزادگی، شرف و بزرگی ملت ایران دانست و گفت: قدردانی از خانواده شهدا وظیفه ملی است و رسیدگی به خانواده‌های شهدا نیز وظیفه حاکمیت است و باید تلاش کرد با حفظ حرمت خانواده شهیدان از دغدغه‌های این عزیزان کاسته شود.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با شنیدن دغدغه ها و مشکلات خانواده شهدا از نمایندگان بنیاد شهید که در این دیدارها حضور داشتند خواست با جدیت بیشتری در رفع مشکلات آنان اقدام کنند.

فریده اولاد  قباد،فاطمه سعیدی و محسن علیجانی از نمایندگان عضو فراکسیون امید ،محمدرضا عارف را در این دیدارها همراهی کردند.

 

 

افزودن نظر جدید