دکتر عارف: امسال حرکت جدی‌تری در رابطه با تولید و اشتغال انجام شود

رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به مساله تولید و اشتغال ابراز امیدواری کرد که با جهت‌گیری های انجام شده در برنامه ششم حرکت جدی‌تری در رابطه با تولید انجام شود.

به گزارش امیدنامه ، محمدرضا عارف در حاشیه دیدار نوروزی خود در جمع خبرنگاران درباره نامگذاری سال جدید به عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال"  گفت: با توجه به جهت‌گیری هایی که مقام معظم رهبری در طول چند سال اخیر در خصوص مساله اشتغال داشتند و برای اینکه به رشد و توسعه پایدار دست یابیم سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مطرح شد.

وی افزود: البته دولت هم در این زمینه برنامه ها و کارهای قابل قبولی داشتند و در مساله زیربناها نیز بسترسازی خوبی انجام دادند که بتوانیم شاخص ها و اولویت هایی که در بخش اقتصاد مدنظر است، ساماندهی کنیم.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مهمترین مساله امروز اشتغال و تولید است، گفت: معیشت مردم دغدغه اصلی کشور است و خوشبختانه مجلس و دولت هم جهت گیری ها و سمت و سوهایی را داشته‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: به عنوان مثال در برنامه ششم توسعه با جهت گیری انجام شده امیدواریم امسال بتوانیم حرکت جدی‌تر و دقیق‌تری را در رابطه با تولید که مساله مهمی بوده و اشتغال نیز از آن ناشی می شود داشته باشیم.

عارف در پایان خاطرنشان کرد: شعار سال جاری شعاری محوری و اصلی است و قطعا مورد توجه همه نهادها و دست اندرکاران است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید