دفتر سیدمحمد خاتمی اظهارات یونسی را تکذیب کرد

سید محمد خاتمی در مورد هیچ یک از نامزدهای موجود نفیاً یا اثباتاً اظهار نظر نکرده است

به گزارش امید،دفتر رئیس جمهوری سابق ایران با انتشار اطلاعیه ای خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای محترم انتخابات را که در برخی از سایت ها و خبرگزاری ها، از جمله خبرگزاری فارس بازتاب یافته را خلاف واقع دانسته و تصریح نموده است سید محمد خاتمی نفیاً یا اثباتاً در مورد هیچ یک از نامزدهای محترم نظری نداده است.
متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای محترم انتخابات که از سوی برخی سایت ها و خبرگزاری ها،‌ از جمله خبرگزاری فارس منتشر شده را خلاف واقع دانسته و اعلام می دارد ایشان تا به حال در مورد هیچ یک از نامزدهای کنونی، چه در محافل خصوصی و چه عمومی نفیاً و اثباتاً نظری نداده اند. در آینده نیز به موقع نظریات ایشان به صورت صریح از طریق سایت رسمی ایشان به اطلاع همگان خواهد رسید."
پیش تر خبرگزاری فارس با انتشار خبری به نقل از یکی از اعضای ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حمایت سید محمد خاتمی از نامزدی خاص را القاء کرده بود.
بر اساس این گزارش " علی یونسی" عضو ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به نقل از سیدمحمد خاتمی رییس جمهوری دوره اصلاحات بیان کرده بود: " آقای خاتمی بارها گفته است که من به شخصه به روحانی رای می دهم"

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

می بینید؟ از چیزی که می ترسیدم داره اتفاق میافته, دو دستگی اونم در این حد!! بخدا حرف اقای عارف و روحانی یکیه, تو مناظرات تو گفت گو ها, درست اقای روحانی اصلاح طلب نیست اما گفتمان یکسانی دارن این دو بزرگوار, هر دو تو شبکه دو دلیل این هشت سال رو یکدستی حکومت دونستن, هر دو تا همش ابراز ارادت می کنن به اقای خاتمی و هاشمی, هر دو تا برنامه های اقتصادیشون احیای برنامه و بودجه و حمایت از شوراهای پول و... است, هر دو در مورد رابطه و تعامل با کشورهای منطقه و خارج نظر یکسانی دارند... از همه مهمتر سبد رای یکسانی دارن, اگه اعلام بشه که هر دو با هم دولت بعدی رو تشکیل می دن خیلی مشکلات حل میشه... هر چند من خودم دلم می خواد رییس جمهور من دکتر عارف باشن

گزینه اصلاح طلب را معرفی کند ؟؟؟؟؟ مگه چندتا نامزد اصلاح طلب وجود داره ؟؟

من در عجبم که چرا اینقدر ما ایرانی ها حافظه تاریخی ضعیفی داریم! آقای روحانی یک اصولگراست. اگر ایشان نباشد یعنی انتخابات فرمایشی بوده است. چرا اینقدر اطلاح طلبان باید بایت شخصیت های سیاسی راست که به چپ پیوستند باید هزینه بدهد؟! ما یا به دکتر عارف رای می دهیم یا اطلا رای نمی دهیم. تمام.

افزودن نظر جدید